Skocz do zawartości

Sztukateria ze styropianu - gzymsy, listwy, bonie, kolumny, pilastry...


Sztukatostyr

Recommended Posts

Firma DECOSTYR specjalizuje się w produkcji szeroko pojętej sztukaterii styropianowej. Od lat wykonujemy elementy dekoracyjne zdobiące elewacje oraz wnętrza wielu budynków. Materiał bazowy stanowi najlepszy na rynku twardy styropian EPS 200 o wysokich właściwościach wytrzymałościowych. Elementy pokrywamy opatentowanym tynkiem, przy czym zapewniamy możliwość wyboru metody tynkowania pomiędzy ciągnioną i natryskową. Sztukateria styropianowa jest niezwykle lekka, co wiąże się z szybkością i prostotą jej montażu. Również przyjemnie tania - w przeciwieństwie do jej gipsowego odpowiednika.
Sztukateria produkowana przez firmę DECOSTYR to wszelkiego rodzaju listwy (wokółokienne, symetryczne, podparapetowe, oświetleniowe sufitowe oraz naścienne), gzymsy (nadokienne, pośrednie, pod dach, balkonowe, wewnętrzne, sufitowe, naścienne), bonie (narożne, listwy boniowe, pasy boni), kolumny (architrawy, głowice, rdzenie, bazy, piedestały), pilastry (głowice, rdzenie, bazy), kroksztyny (małe, duże, poziome), łuki, koła, wsporniki oraz zworniki. Dodatkowo wykonujemy lekkie, izotermiczne opakowania styropianowe służące do ochrony i zabezpieczenia różnych produktów oraz grafiki reklamowej w postaci liter 3D, logo, znaków czy figur.
Wykonamy wszystko dla każdego! Żaden format nie stanowi dla nas wyzwania! Na specjalne życzenie naszych klientów dopasujemy kształt i rozmiar produktu do ich potrzeb i indywidualnych preferencji - wystarczy podać wymiary, szkic lub zdjęcie. Gwarantujemy najlepszą jakość za najniższą cenę, bezpłatny transport naszej sztukaterii na terenie całego kraju oraz wiele innych atrakcyjnych rabatów. Ceniąc czas naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, by realizacje zleceń, których się podejmujemy odbyły się błyskawicznie i jak najniższym kosztem. Wyzwania i ciężka praca nie są nam straszne, ponieważ sztukateria jest naszą pasją.
Zainteresowanych w celu kontaktu lub złożenia zamówienia zapraszamy:
- na naszą stronę internetową www.decostyr.pl,
- do kontaktu telefonicznego ((+48) 504 231 107).
Można się z nami kontaktować 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli jeszcze nie udało nam się Państwa przekonać, z pewnością się to zmieni!

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Przepraszam za brak konkretow. Dzialka rolna 0.7h jest polozona 130km a 0.3h 20km od miejsca gdzie planowana jest budowa domu. Jeszcze dodam że niedawno takie odległości nie stanowiły zadnego problemu poniewaz znajoma właśnie na takiej zasadzie się wybudowała.
    • Tak z ciekawości jaka moc tego Panasonica? To jest T-cap? Pytam, bo zanim zamontowałem kocioł gazowy też brałem pod uwagę T-capa 9kw. Tylko teraz jak policzyłem ile mocy zwykle używamy na gazie to wychodzi nie do wiary, ale kocioł zwykle chodzi na 6% mocy z 19kw, max było 12% przy mrozach nie wiem czy -10 czy więcej, przy czym % jest liczony od minimalnej mocy, czyli w moim przypadku od 3kw. Na CWU ustawione jest 50% i zasobnik 140L grzeje kilka minut, nie mierzyłem, ale raczej nie więcej niż 5-10 minut. I teraz mam wątpliwości, czy taki T-cap 9kw nie byłby po prostu za duży? Nie wiem czy te wskazania mocy na Termecie są rzeczywiste, ale jak już złapie temperaturę, a zwykle to jest 35°C na zasilaniu, to możliwe żeby chodził na 4-5Kw? Najwyższą jaką ustawiliśmy to było 42°C. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Komentarz dodany przez Darek: Farba do płytek to sprytny trik na odnowienie kafelek w łazience czy kuchni. Zacznij od solidnego przygotowania – umyj płytki środkiem odtłuszczającym, usuń brud i lekko je zmatuj papierem ściernym. Wybierz farbę ceramiczną, np. epoksydową, która wytrzyma wilgoć i codzienne zużycie. Nałóż podkład, jeśli jest wymagany, a potem dwie cienkie warstwy farby – wałkiem na dużych obszarach, pędzlem w trudno dostępnych miejscach. Między warstwami zrób przerwę 12-24 godzin. Fugi pomaluj osobno lub zostaw w oryginalnym kolorze dla efektu. To szybka alternatywa dla remontu, dająca nowy wygląd tanim kosztem. Po skończeniu daj farbie kilka dni na utwardzenie, unikając wody. Proste, a efektowne! https://www.nowin.pl/2023/12/21/farba-do-plytek-jak-pomalowac-kafelki-w-lazience-lub-kuchni/
    • Komentarz dodany przez zecia: Pomalowanie kafelek farbą do płytek to ekonomiczny sposób na nową łazienkę lub kuchnię. Najpierw przygotuj powierzchnię – oczyść ją z brudu i tłuszczu (np. benzyną ekstrakcyjną), a potem delikatnie zeszlifuj, by farba dobrze chwyciła. Wybierz farbę przeznaczoną do ceramiki, np. akrylową z utwardzaczem, odporną na wodę i zarysowania. Nałóż grunt, jeśli zaleca producent, a następnie dwie warstwy farby – wałkiem na płasko, pędzlem w kątach. Odczekaj 12-24 godziny między warstwami. Fugi możesz zamalować lub zostawić dla kontrastu, używając cienkiego pędzla. To sposób na szybką zmianę bez bałaganu. Po malowaniu chroń kafelki przed wilgocią przez kilka dni, aż farba stwardnieje. Styl i świeżość gwarantowane!
    • Pomalowanie płytek podłogowych to najprostszy i tani sposób na ich odświeżenie lub zmianę wyglądu. Użycie farby sprawdza się w sytuacji, gdy stare płytki są w dobrym stanie, bez pęknięć i wykruszeń, ale nie pasują stylistycznie lub kolorystycznie do wystroju wnętrz. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wykanczanie/podlogi-i-posadzki/a/112881-malowanie-plytek-podlogowych-jak-odnowic-stare-plytki
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...