Skocz do zawartości

wyżarty blat


Recommended Posts

Witam,
mam pewien problem... podczas "robienia paznokci" spaskudziłam sobie blat ciemnego stolika. Na stole był rozłożony ręcznik papierowy na który wylał się klej super glue (taki sam skład jak klej do paznokci). Co prawda nie ma tego kleju na blacie ale jest dość duża plama wyglądająca jakby opary z kleju wyżarły stolik. Są 3 małe plamki (nie są wklęsłe ani wypukłe) a dookoła nich ogromne ciemniejsze plamy. Nie mam zielonego pojęcia czym to usunąć. Próbowałam już preparatami do mebli, spirytusem ale to nic nie pomaga.
Czy jest jakiś środek który może to usunąć?
icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
mam pewien problem... podczas "robienia paznokci" spaskudziłam sobie blat ciemnego stolika. Na stole był rozłożony ręcznik papierowy na który wylał się klej super glue (taki sam skład jak klej do paznokci). Co prawda nie ma tego kleju na blacie ale jest dość duża plama wyglądająca jakby opary z kleju wyżarły stolik. Są 3 małe plamki (nie są wklęsłe ani wypukłe) a dookoła nich ogromne ciemniejsze plamy. Nie mam zielonego pojęcia czym to usunąć. Próbowałam już preparatami do mebli, spirytusem ale to nic nie pomaga.
Czy jest jakiś środek który może to usunąć?
icon_cry.gif


A z czego jest wykonany blat? Pewnie klej wszedł w reakcję z materiałem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...