Skocz do zawartości

Jak oceniacie kominki Tondach?


Recommended Posts

Witam,
Czy ktoś korzystał z usług firmy Tondach? - oferują oni na Allegro dorabianie dachówek przejściowych i kominków ceramicznych do dowolnego typu dachówki.

Na ile robią to solidnie? Ja chcę zamówić kominki do dodatkowego wywiewu znad kuchenki gazowej oraz do wywiewu kanalizacji - do dachówki Sirius Ruppceramika.
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Czy ktoś korzystał z usług firmy Tondach? - oferują oni na Allegro dorabianie dachówek przejściowych i kominków ceramicznych do dowolnego typu dachówki.

Na ile robią to solidnie? Ja chcę zamówić kominki do dodatkowego wywiewu znad kuchenki gazowej oraz do wywiewu kanalizacji - do dachówki Sirius Ruppceramika.



Tondach jakościowo marny
Systemowe kominiki do Siriusza są może troche droższę ale z tym nie bedziesz miał problemów
Link do komentarza
Cytat

Tondach jakościowo marny
Systemowe kominiki do Siriusza są może troche droższę ale z tym nie bedziesz miał problemów




No tak Tondach marny- niedobrze.
Szukam jakiejś alternatywy do kominków systemowych Siriusa nie ze wzgledu na cenę. Te systemowe maja wlot od dołu (są przykryte od góry takim rodzajem "miseczki"), co powoduje że i tak niskie kominki stają się efektywnie jeszcze niższe. Obawiam się że śnieg będzie zakrywał wylot.
A Ty masz doświadczenie z Siriusem, czy Tondachem?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...