Skocz do zawartości

Dysperbit czy Botazit


Recommended Posts

Witam,
Ostatnio w składzie budowlanym sprzedawca w odpowiedzi fakt, że zamierzam lekką izolację przeciwwilgociową fundamentu wykonać z masy Dysperbit próbował mi to wybić z głowy. Powiedział, że to jest żadna izolacja, co najwyżej grunt... i zaproponował mi Botazit który, jeżeli chodzi o koszty, wyniósłby mnie sześć razy więcej.
Jakie jest Wasze zdanie? Czy stosowanie drogiej masy ma sens jeśli fundusze mam ograniczone (choć jeśli to konieczne lepiej zrezygnować z innych "przyjemności" icon_wink.gif ?
Dodam, że warunku gruntowe wyglądają następująco: poziom wody gruntowej 1m poniżej spodu ławy i dominuje piasek gruby, średni i pylasty (czyli dobrze przepuszczalny).
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Ja tam ma dysperbit malowany na dwa razy plus styropian i folie kubelkowa ulozona ze spadkiem aby jak najdalej odprowadzic wode od fundamentow i wsio nie znam sie. Ale jak mozna zrobic cos taniej to dlaczego nie, moze sprzedawca mial wieksza prowizje do sprzedazy tego drugiego siuwaksu na b. Sprzedawca nie mozna ufac zawsze chca nas zrobic w bambuko.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...