Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Tokil

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tokil

 1. Ja jestem bardzo zadowolony z Komandora... swojego czasu bardzo chcialem zabudowę w łazience, ale nie namawiali, co więcej, polecili rozwiązanie alternatywne, a zabudowę zrobiłem tradycyjną - w korytarzu. Kontakt w sumie nie potrzebny - bo zależy gdzie mieszkasz, to miejscowa ekipa do Ciebie przyjedzie, a same szafy można w dowolnym centrum handlowym pooglądać.
 2. Ok, dzieki za odpowiedz. Jak już się za to zabrałem, to chciałbym, żeby to było zrobione w końcowym efekcie tak, żebym nie miał na co narzekać
 3. Przy okazji - czy te szyny po których przesuwają się drzwi zawsze muszą być przytwierdzone do podłogi, czy przy większym remoncie można je np. zrobic na tym samym poziomie co terakota? Chodzi o to, że zakładam, że na najniższym poziomie będą najcięższe, często przesuwane reczy, np. odkurzacz. Było by chyba lepiej, jakby przy wyjeżdżaniu z szafy nie uderzał za każdym razem o szyny.
 4. Muszę podpytać w komandorze jaki mają na to patent, ale chyab wolę zwykłe drzwi... jakoś sobie nie wyobrażam, żeby co rano zaspanyc wchodzić do szafy
 5. niesamowite Jak to wygląda? Szafa w pokoju i przejście przez ubrania do łazienki, czy to są same drzwi? W każdym razie przywodzi to na myśl pałacowe przejścia do komnat królewskich Wracając do drewna - wynika z tego, że impregnowane lub jakieś egzotyczne... w międzyczasie kolega polecił... lacobel Twierdzi, poniekąd słusznie, że to na pewno nie zbutwieje. Inna sprawa, że w planach było coś drewnianego lub drewnopodobnego.
 6. Witam, żona zaplanowała w łązience szafę przesuwaną - jak sądzę nie jest to niemożliwe, ale mam kilka watpliwości, przede wszystkim: - jak to jest z wilgocią? - ramy drzwi chyba raczej aluminiowe niż stalowe? - czy materiał wypełniający drzwi może być dowolny? - szyna dolna, po której jeżdżą drzwi, czy powinna być jakoś dodatkowo zabezpieczona? Z góry wielkie dzięki za wszelkie opinie.
×
×
 • Utwórz nowe...