Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Marek z Gdańska

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marek z Gdańska

  1. Witam forumowiczów. Nie zaglądałem tutaj przez długi okres i okazało się, że koledzy słusznie podpowiedzieli że nasada kozłowa pasuje od Geberita. Kupiłem, zamontowałem, ale niestety gdzieś zgubiłem tzw. płytkę ochronną i nie mogę zamontować klawiszy spuszczających wodę. Nasadka kozłowa ma numer 240.510.00.1 i jak sądzicie koledzy, czy płytka 240.512.00.1 będzie odpowiednia? Zaznaczam, że ta moja spłuczka to noname robiony - jak się okazało - na wzór Geberita. Przyciski spustowe są od tego noname, podwójne.
  2. Tak, to spłuczka zamontowana wewnątrz ścianki gipsowej. W tej chwili dostęp tylko przez otwór rewizyjny. wrzucam kilka zdjęć głównego elementu podciągającego zawory spustowe. Brak uszkodzonego prawego popychacza. Na górze widać ślad poprzedniej naprawy po pęknięciu.
  3. Witam. Spłuczka wc kupiona w lutym 2008, niestety nie wiem jakiej firmy, na pewno nie Geberit niestety. Po jakimś czasie zaczęły się problemy ze spłukiwaniem, okazało się że zaczęły pękać uchwyty do haczyków podnoszących zawory spustowe podwieszone do plastikowej konstrukcji napędzanej z przycisków spustowych. Gdyby w jakimś sklepie móc zobaczyć elementy zapasowe to byłbym w stanie sprawdzić i kupić właściwe. Niestety wszelkie próby znalezienia jakis napisów na temat producenta i typu spełzły na niczym. Może wewnątrz jest taka informacja? Wówczas załatwiłbym jakąś kamerkę na usb aby to sprawd
×
×
  • Utwórz nowe...