Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Zosenka

Uczestnik
 • Posty

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Zosenka

 1. U mnie schodów pewnie nie będzie, ale gdyby to byłoby fajnie mieć takie staranne jak w starych wiktoriańskich domach zAnglii. Bardzo by szokowały przy ścianach z bali.
 2. Mikha mnie przekonał (prawie). Takie zdecydowanie jest tym co sobie cenię. Jerzy przemawia do tej części mojej natury która chce gwarancji , że mieszkam bezpiecznie. Szukam w internecie czytam o braku naukowych dowodów; oglądam stronę jednego z radiestetów i widzę, że wśród firm udzielających mu referencji jest urząd miasta, są biura architektoniczne, "Miastoprojekt-Budopol" itp. Jeśli to tylko moda...
 3. Wiem, że nasi antenaci mieli sporo wiedzy dziś już niedostępnej dla nas. Jesteśmy sceptyczni. Ja wprawdzie nie wydam ostatnich pieniędzy na odczynienie uroku ale lepiej się czuję wiedząc, że kroś te moje metry przepatrzy i wyda ocenę. Coś takiego jak analiza geologiczna jest dla mnie magią porównywalną z wizytą radiestety. Muszę wierzyć a sama tego nie sprawdzę. Wiem jedno: chcę mieszkać zdrowo i bezpiecznie. I jesli wydam kilka złotych więcej, to trudno.
  Zofia
 4. Kilka lat temu reklamowano takie osiedla w telewizji potem pamietam ktos twierdzil , że takie drewniane konstrukcje są zupełnie chybione w naszym klimacie. Bardzo mi sie wtedy takie domki podobały ale bylo zbyt wcześnie by myśleć realnie o czymś takim dla siebie. W tej chwili jest decyzja i nie wiem.. Można jeszcze coś takiego kupić na rynku? A jeśli nie to jak zbudować solidny ciepły, drewniany domek? Działka ma 700 metrów i chyba dobrze by było mieć taki piętrowy dom. Czy rzeczywiście niedobrze jest budować z drewna? Bardzo bym chciała, żeby to było jak nabardziej naturalne miejsce.

  Zofia
×
×
 • Utwórz nowe...