Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ewelka85

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Ewelka85

 • Ranga
  Początkujący
 1. WZ jest, to już sprawdzone. Ja nie chce się tam budować, to działka tylko na zamrożenie gotówki. Pytanie jest czy by ktoś kupił w takim miejscu mimo ze CPK to wciąż wielka niewiadoma. Czy pojęli byscie ewentualne ryzyko.
 2. Widzę ze mój wątek zszedł na inny temat. Ale ja wracając do tematu, czy ktoś z Wak kupiłby tam działkę, mimo że wałek z CPK nie wiadomo jak się potoczy??
 3. Nie, to działka od osoby prywatnej i nic noe wiem o innych wspolwlascicielach czy pośrednikach. Dlatego się zastanawiam czy to jakieś oszustwo czy nie W ogóle to czy jeśli działka ma być tylko na „przechowanie” pieniędzy przed inflacja, ale do tej działki jeszcze muszę dobrać trochę pieniędzy w formie kredytu to czy taka inwestycjom ma sens? Czy to nie jest trochę napinanie się? Jeśli działka ma być częściowo finansowana z kredytu to mam pewność ze na jej zakupie nie stracę??
 4. A skąd jacyś inni właściciele wpisani?? Może być tak ze są wpisani jacyś poprzedni?? tez mam wątpliwości, czy powstanie to lotnisko, ale z drugiej strony temat się ciągnie już tyle czasu, chyba ze tylko chodzi ów ciąganie kasy przez rząd.
 5. Ma być działka w ramach lokaty nie budowy. Tylko to loteria bo nie wiadomo co z tym lotniskiem i czy jeśli powstanie to nawet nie budując się tam to straci się na zakupie przez hałas itp. ? Czy szukać lepiej w innej lokalizacji? A jeszcze czy ktoś wie jeśli w księdze wieczystej wpisani są jakichś inni właściciele nieruchomości a nie ma wzmianki o tej osobie która nieruchomość sprzedaje, to czy tak może być?? Nic mi nie wiadomo o innych wspolwlascicielach, wiec czy to nie są wpisani jacyś poprzedni właściciele? Jak powinno być prawidłowo to opisane KW??
 6. A jeszcze pytanie czy jest sens ryzykować zakup działki w pobliżu planowanej budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie, to wszystko w planach i nie wiadomo jak się potoczy sprawa, ale czepił by ktoś tam działkę teraz?
 7. Witam, jestem zainteresowana zakupem działki rolni-budowlanej. Działka nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale dowiedziałam się ze jeśli nie ma miejscowego planu powinna mieć tzw Wuzetkę (decyzje o warunkach zabudowy). Spotykając się z właścicielem działki nic takiego mi nie przedstawił tylko powiedział ze można się budować na tej działce. A jedyny dokument w jakim jest wzmianka o zabudowie jednorodzinnej jest dokument o podziale działek. Czy to może być próba zatajenia przez właściciela ze na działce może być jednak problem z budową? Powinnam wystąpić do niego o decyzje
×
×
 • Utwórz nowe...