Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

cykor

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O cykor

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dziękuje bardzo za odpowiedz .
 2. Tak blisko tej działki . Dlaczego będą mieli sąsiedzi warzywka gratis? Przecież działka jest ogrodzona . Z ciekawości zapytam . Ile taka działka może kosztować z 250m2 ? ( ma założoną KW)
 3. W KW tej działki - użytek rolny W moim poście #11 , pomyliłem się oczywiście chodzi o działkę pod zabudowę zagrodową nie "ogrodową" .
 4. Ok właśnie mam taki zamiar . Ale chciałem zapytać na forum , bo może miał ktoś styczność z takim typem działki. Mniejsza już z tymi domkami . Czy na takiej działce pod zabudowę ogrodową można chociaż zrobić bez pozwolenia ogródek ? Zwykły ogródek bez żadnej altanki. Uprawa warzyw , owoców, kwiatów. Z tego co przeczytałem działkę przeznaczoną pod zabudowę ogrodową by cokolwiek z nią można zrobić trzeba być rolnikiem , prowadzić działalność gosp itp . Ale może chociaż nie będąc rolnikiem mógłbym zrobić na tej działce super ogródek ?
 5. Tam jest juz dojazd wybudowany . Z drogi asfaltowej zjeżdża się na drogę gruntową . I ta droga gruntowa jest z 1metr przy siatce tej działki ( działka jest po lewej stronie) , a z prawej od tej drogi gruntowej jakieś 3 metry stoi właśnie ten blok . Czyli droga gruntowa jest pomiędzy blokiem a tą działką. Ta droga gruntowa jest tam ponieważ niedaleko stoją mieszkania ., może jakieś 50-100 metro dalej inne bloki , domy . Zapomniałem dodać . Czyli jest ta droga asfaltowa główna , ale tez jest chodnik i od chodnika będzie 10 metrów do działki możne trochę więcej . Pomyliłem się ni
 6. Działka ma około 230m2 może trochę więcej ,dokładnie nie wiem Są projekty domów 70m2 Pytam sie po prostu z ciekawości czy w ogóle da rade przekształcić taką działke na budowlaną ?
 7. Czy działkę 200m2 przy drodze z 10 metrów od drogi asfaltowej ( głównej drogi do miasta) można przekształcić na działkę budowlaną ? W okolicy tej działki dosłownie same budynki . Jeden z budynków blok stoi z 7 metrów od tej działki . Chce dodać , że nie jestem rolnikiem ,nie prowadzę działalności gospodarczej.
×
×
 • Utwórz nowe...