Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

salomon90

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O salomon90

 • Ranga
  Początkujący
 1. Teraz rozumiem. Dzięki. Jeżeli uzbrojenie możliwe jest tylko od asfaltówki, to chyba jedynie tak to może wyglądać?
 2. @podczytywacz "ale te dwa kawałki, które musiałbyś przeznaczyć na fragment drogi od asfaltówki, możesz sprzedać jako działka budowlana" - Nie za bardzo rozumiem Niestety wydaje mi się, uzbrojenie jest możliwe tylko od asfaltu. Co do zabudowań okolicznych, jeżeli patrzeć w górę od działki to wzdłuż asfaltu jest kilkanaście domów jednorodzinnych, oraz ogródki działkowe. Jeżeli natomiast patrzeć w dół, to zaraz przy granicy z działką są kolejne ogródki działkowe (zaraz za miedzą), a niecałe 100 metrów idąc w dół od działki, zaczynają się domy jednorodzinne, których jest kilkaset. :-)
 3. Dziękuje wszystkim udzielającym się za odpowiedzi. @podczytywacz Dodałem screeny, więc może pogląd na sprawę będzie nieco lepszy. Droga jest oczywiście konieczna. Czy wzdłuż działki od strony asfaltu, musiałbym wyznaczyć drogę, a wzdłuż drogi szłyby rury od wody i kanalizacji? Zupełnie nie znam się na tym jak wygląda uzbrojenie działki. Dodam jeszcze, że na działce jest kilka słupów energetycznych. Screen z geoportalgov:
 4. Dzięki za odpowiedzi. @podczytywacz "wyznaczoną nieprzekraczalną linię zabudowy" - mógłbyś mi trochę rozjaśnić o co chodzi z tą linią? Sprawdzałem kilka portali, ale nie widniał w nich mpzp. @retrofood Można je znaleźć w internecie?
 5. Dzień dobry. Posiadam działkę, która ma 395 m długości, oraz na jednym końcu 31 m szerokości, a na drugim końcu już 28,5 m szerokości. Działka leży swą szerokością przy drodze asfaltowej z jednej strony, oraz z drugiej strony przy drodze żwirowej. Działka znajduje się na terenie miasta na prawach powiatu. Da się taką działkę podzielić i przeznaczyć na budownictwo jednorodzinne, czy jednak za wąska?
×
×
 • Utwórz nowe...