Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Patrykj70

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Patrykj70

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nie bardzo was Panowie rozumiem. Ogólnie chodzi mi o różnicy w cenie pomiędzy tymi dwiema opcjami. Załóżmy opcja nr 1 będzie mnie kosztowała 3000zl a opcja nr 2 5000zł. Czy jest to różnica np. 3000 a 20 000?
 2. Gmina nie jest inwestorem. Kobieta która sprzedaje działki robi to na własną rękę. A z ceną nie robię sobie jaj. Kompletnie nie znam tematu.
 3. Tak. Warunki otrzymałem ok pół roku temu. Nie wiem czy zgodzą się na ich zmianę (specyficzna, utrudniająca wszystko co się da gmina). Do tego dochodzi wspomniany koszt nowej mapy. Ktoś potrafi powiedzieć jaka to będzie orientacyjnie różnica w cenie?
 4. Witam. Mam pewien dylemat. Dostaliśmy warunki przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Jest w nich zapis o przecisku pod drogą oraz zajęciu pasa drogowego. Słyszałem, że są to bardzo drogie rzeczy. W tym roku w drodze wewnętrznej bezpośrednio przy mojej działce rusza budowa sieci wod-kan. Niepotrzebny był by ani przecisk (droga nieutwardzona) ani zajmowanie pasa drogowego (droga jest działką prywatną). Tutaj natomiast powstaje problem z wydaniem nowych warunków oraz kolejną mapą do celów projektowych z naniesioną nitką nowo powstającej sieci. W obu przypadkach odległości b
 5. 3. Co do domu to już miejsce upatrzone i wymierzone. Oczywiście amatorsko czyli dokładność pewnie do kilku metrów ale to wystarczy Gruz jest właśnie w miejscu planowanego podjazdu czyli tej kałuży na zdjęciu. Gliną? Glina zatrzymuje wodę z tego co wiem, robi się straszne bagno. Każdy się tego pozbywa.
 6. Odległość do "górki" czyli poziomu równego z drogą to praktycznie granica mojej działki czyli ok 30m. Na działce ogólnie mam dosyć mokro. Nawiozlem troche gruzu w miejsce podjazdu obecnie tam gdzie jest najgłębiej. Czyli na razie zaczynać budowę i się niczym nie przejmować? Zdjęcie z załącznika jest z marca. Tam gdzie woda mam aktualnie narzucony gruz.
 7. Witam. Zakupiłem działkę budowlaną, która była zalesiona. W tamtym roku udało się wyciąć wszystko co na niej było, a następnie wykarczować. Działka jest już pusta z tym, że usunięcie korzeni spowodowało to, że jej poziom się obniżył. Od strony ulicy jest najniżej, a im bardziej w głąb działki tym jest wyżej. Planuję budowę domu, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie to początek będzie jeszcze w tym roku. Zastanawiam się co z działką? Zacząć budowę, zrobić fundamenty albo nawet SSZ i zastanawiać się co z działką? A może już teraz zacząć ją podnosić? Teren wygląda tak jak na obrazku po
×
×
 • Utwórz nowe...