Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Krysztek92

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Krysztek92

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dziś byłem odwiedzić działkę po 4 dniowych deszczach, poziom wody podniósł się na okolo 40cm. Grunt wydaje się nie chlupać pod stopą. Czy warto interesować sie taką działka?
 2. Właśnie tego się obawiam ze ziemia może nie wchłonąć dużej ilości wody. Właściciel zapewniał mnie ze nigdy tam woda ponad grunt nie stała oraz ze 50 mz za działka jest drenaż odwadniający teren nawet na zdjęciach satelitarnych nie widać wody. Nieopodal działki jest staw, który raz jest pełny, raz suchy, a raz stan wody sięga połowy.
 3. Witam Mam na oku działkę budowalna ok. 1700m2. Działka jest ostatnia działka wzdłuż drogi gminnej z warunkami zabudowy. Na działce jest zagajnik z brzózek i olchy. Z badań geologicznych wyszło ze woda jest na 0,6m pod poziomem gruntu, do 2-2,5m są piaski średnie, potem przewarstwienie namułów piaszczystych + torf( około 1,5m) potem znowu piasek średni ze żwirem. Po rozmowie z geologiem wychodzi ze jest to teren po starym zbiorniku wodnym, bądź starorzecze. Moje pytanie brzmi, czy domek 5x10 na płycie fundamentowej jest do wybudowania na tej działce. Czy trzeba wymienić g
×
×
 • Utwórz nowe...