Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Korniszon

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Korniszon

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tzn wylewkę nam zalecono pod winyle z fugą, pod całą podłogę. Następnego dnia po rozłożeniu tej wylewki, deweloper zauważył, gdzieś początki "przemokniec" n suficie u sąsiada poniżej, który jeszcze nie odebrał mieszkania, jakiś tydzień później już to namokniecie się rozprzestrzeniło. U nas widać ściany nasiąknięte miejscami do wysokości 10-15 cm przy granicy podłogi że ścianą. Sprawdzając kamerą termowizyjna te namokniecia nie łącza się z łazienką ani żadnym innym źródłem wody. Wydaje się dość dziwne, żeby mogło to być spowodowane jakaś awarią "wodną". Ekipa, która to robiła 2 x już sprawdzała
 2. Wypożyczyliśmy kamerę termowizyjna zimne pola widać tylko na dole ścian i łączeniu podłogi że ścianą, czyli tam gdzie jest szczelina na piankę izolacyjną.
 3. Tego właśnie nie wiem dokładnie, muszę dopytać. Na razie jest sugerowane, że to woda skądś, ale ściany są podmokniete w tych miejscach, gdzie wylewka nie doschla jeszcze. Dodatkowo zalanie sąsiada zbiegło się z wyłożeniem tej wylewki. Czyli jeśli to był samopoziomujące to mogło się przelać do sąsiada, dobrze zrozumiałam?
 4. Witam, czy nieprawidłowe wylanie wylewki podłogowej może spowodować zalanie sąsiada oraz podmoknięcie ścian?
×
×
 • Utwórz nowe...