Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kajakmk

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kajakmk

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dzięki @Eksperci Fakro, o to mi chodziło Czy okna DY-V Duet proSky mają stałą wysokość tego dolnego (nieotwieranego okna) czy są różne typy i można sobie zamówić dowolną wielkość?
 2. Dość długie, czyli orientacyjnie ile powinno wynosić? W takim wypadku może zastosować okna łączone (zdj. poniżej) ? Byłem u osoby, która buduje akurat ten projekt, ale nie zmierzyłem na jakiej wysokości się okno zaczyna. I jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość wstawienia okna szerszego niż odległość między jedna a drugą krokwią? Tak, żeby wstawić jedno okno niżej ale za to żeby było szersze?
 3. Witam, Jakie widzicie możliwości zmian okien dachowych, tak aby jak najwygodniej było przez nie patrzeć? Przed działką mam bardzo ładny widok i nie chciałbym tracić możliwości oglądania go z dwóch pokoi na piętrze. A przez okna dachowe ciężko cokolwiek oglądać (np. czytając książkę przy oknie) ;) Projekt Torino jak najbardziej mi odpowiada (wielkość, rozmieszczenie pokoi), lecz problem stanowią właśnie okna dachowe. Czy np. obniżenie okien, przy jednoczesnym ich poszerzeniu temu zaradzi? Obniżając musiałbym zrezygnować z jednego okna w jednym pokoju (przeszk
×
×
 • Utwórz nowe...