Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

jaworski

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez jaworski

 1. Dziś wczesnym rankiem budowlańcy włożyli zrobione wcześniej zbrojenie do wykopu.Poprawne wykonanie zatwierdził kierownik budowy.Wczesnym popołudniem na budowe przyjechały dwie "gruszki" i rozpoczeło się wylewanie ławy fundamentowej
 2. Po załatwieniu wszystkich pozwoleń i formalności geodeci przyjechali wytyczyć narożniki przyszłego budynku.Wczoraj rozpoczeły się wykopy pod ławę fundamentową .Dzień wcześniej ekipa przygotowała ławy drutowe i zbrojenie fundamentu.
 3. Sprawy "papierkowe" odnosnie rozpoczecia budowy na 99 procent załatwione w tym ta najważniejsza-Jest POZWOLENIE NA BUDOWE.Pozatym zwolnił się termin przyszłemu wykonawcy prac{co oczywiście nas bardzo cieszy gdyż nie opózni rozpoczecia budowy}który jak to tylko bedzie możliwe niezwłocznie rozpocznie roboty przy fundamencie do tzw stanu"zero".W najbliższym czasie zacznie sie również zwożenie zamówionego wcześniej materiału na budowe na plac gdzie stanie budynek.Tak więc wydaje się że pierwszy zaplanowany na ten rok etap-FUNDAMENTY bliski jest rozpoczecia realizacji...a może coś więcej sie u
 4. Keras88 akurat jego wygląd nie był problemem tylko biegnący od niego kabel do starego budynku oraz do sąsiadów mieszkających na tej samej działce który przechodził przez sam środek działki i uniemożliwiał na niej legalną budowe w wybranym przez nas miejscu.
 5. Mapa do celów projektowych w końcu została wykonana przez geodete kilka dni temu a przyszły kierownik budowy zaczął działać odnośnie pozwolenia na budowe.Ustalilił również wstępnie z nami lokalizacje przyszłego budynku na działce korzystając z tej mapy.
 6. Obecnie czekamy na mape do celów projektowych i zakończenie prac nad projektem przez architekta.W planach jest rozpoczecie budowy na wiosne które chcieliśmy rozpocząc na jesieni ,niestety nie udało się.
 7. Po baaaardzo długim czasie od zgłoszenia 13 i 15 pazdziernika 2019 energetycy usuneli stare i wymienili na nowe słupy energetyczne na działce w ramach modernizacji linii.W między czasie wybrany architekt rozpoczął pierwsze prace nad indywidualnym projektem przyszłego domu.
 8. Latem 2019 rozpoczelismy rozbiórkę starej stodoły,grożącej zawaleniem,aby zrobić więcej miejsca na lokalizacje przyśzłego domu.Na przeszkodzie do rozpoczecia inwestycji stał wiszący nad miejscem lokalizacji przyszłego budynku kabel linii energetycznej przecinajacy działkę na której znajduje sie również obecny" wiekowy" budynek mieszkalny
×
×
 • Utwórz nowe...