Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Materiks

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Materiks

 • Ranga
  Początkujący
 1. Firma Materiks poszukuje 2 monterów rusztowań zainteresowanych pracą w Belgii Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia - Sumienności - Dokładności - Chęci do pracy - Znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego w stopniu umożliwiającym komunikację z przełożonym - Własnego środka transportu - Własnej działalności gospodarczej Oferujemy : - 20e/h brutto - Zakwaterowanie (płatne 300euro od osoby) Praca od zaraz! Poszukujemy również murarzy, pracowników drogowych oraz spawaczy! Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu +48 509 655 553, wysyłając wiadomość poprzez portal OLX lub CV na adres paweL@Materiks.com Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
 2. Firma Materiks poszukuje 2 spawaczy zainteresowanych pracą w Belgii w metodzie MIG/MAG : Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia - Sumienności - Dokładności - Chęci do pracy - Znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego w stopniu co najmniej komunikatywnym - Umiejętności czytania rysunku technicznego - Własnego środka transportu - Własnej działalności gospodarczej Oferujemy : - 25e/h brutto - Zakwaterowanie (płatne 300euro od osoby) - PRACA RÓWNIEŻ W SOBOTY I NIEDZIELE !!! PRACA ZACZYNA SIĘ W PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 !!! PRACA ZACZYNA SIĘ W PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 !!! PRACA ZACZYNA SIĘ W PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 !!! Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu +48 509 655 553 lub wysyłając CV na adres pawel@materiks.com Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
 3. Jasne, że tak, zapraszamy Są różne kanały pozyskiwania pracowników nie rozumiem co jest w tym złego, że ogłaszamy się na forum budowlanym w dziale praca?
 4. Witam, jeżeli zadzwoni Pan do naszego managera pod numer +32 487 93 91 99, na pewno uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie swoje pytania Mam również nadzieję, że wynagrodzenie będzie dla Pana atrakcyjne PS. nasz manager ma odpowiedzieć Państwu na wszystkie pytania, ale nie jesteśmy pewni czy udzieli odpowiedzi "czy szukamy jeleni do wydymania"
 5. Firma Materiks S.A. poszukuje osób zainteresowanych pracą w Belgii na stanowisku : murarz, brukarz Od kandydatów oczekujemy : Doświadczenia Sumienności Dokładności Chęci do pracy Mile widziana znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego (nieobowiązkowo) Mile widziane prawo jazdy, własny środek transportu (nieobowiązkowo) Oferujemy : Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie i dojazdy do pracy Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu : +32 487 93 91 99 (proszę puścić sygnał, oddzwonimy) lub wysyłając CV na adres pawel@materiks.com Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
 6. Firma Materiks S.A. poszukuje osób zainteresowanych pracą w Belgii na stanowiskach : MURARZE TYNKARZE MASZYNOWI BRUKARZE DO ROZBIÓREK Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia - Sumienności - Dokładności - Chęci do pracy Mile widziana znajomość języka ang/niderlandzkiego (nieobowiązkowo) Mile widziane prawo jazdy, własny środek transportu (nieobowiązkowo) Oferujemy : Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie i dojazdy do pracy Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu (proszę puścić sygnał, oddzwonimy) lub mailowo pawel@materiks.com Telefon +32 487 93 91 99 Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
×
×
 • Utwórz nowe...