Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Joanna_s5

Uczestnik
 • Posty

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Joanna_s5

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak powinno być wykonane połączenie membrany z dachówką?
 2. Niestety nie mam więcej zdjęć. Dachówkę założyli. Tam gdzie jest mokra plama, jest wgłębienie. Membrana nie jest naciągnięta w tym miejscu. Co o tym sadzisz?
 3. Witam ponownie. Chyba znaleziony problem! Lalilśmy wodę z góry dość długo i woda zatrzymuje się na membranie. Zdjęcie załączam poniżej. Membrana jest źle położona, będą ja naciągać.
 4. Tak, zgadza się, one są do wew. I kompletnie nie pasują do podbitki. Szukam również w sklepach internetowych, niestety tez nie mogę nic znaleźć. Znalazłam coś podobnego jak na zdjęciu, ale one tez są do wew i raczej do kominków. Mam prośbę, możesz podać linka do kratki powyżej ?
 5. Dzisiaj dzwoniłam do kierownika budowy. Uważa, ze musi być gdzieś przeciek obok komina lub okien. Ma to sprawdzić Pan, który kładł mi dach. Na pewno dam znać na forum, po sprawdzeniu. Co do kratek wentylacyjnych, ciężko jest znaleźć, takie jak na zdjęciu. W tych marketach są, ale nie będą one wyglądały tak estetycznie, jak na wyżej załączonym zdjęciu. W marketach widzę tylko coś tego typu ;
 6. Dziękuję bardzo za pomoc w rozwiązywaniu mojego problemu. Mam jeszcze pytanie, co ile powinno się kłaść siatkę wentylacyjną ( jakie powinny być odstępy) i gdzie można zakupić takie siatki, jak na zdjęciu poniżej. Pozdrawiam.
 7. Dziękuję za odpowiedz. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego mokra plama jest tylko od zewnętrznej strony. Obok tej plamy, mamy otwór na oświetlenie. Gdy padał deszcz wkładaliśmy kamerę do środka i tam wszędzie sucho. Jak dostaje się woda, na środek podbitki, gdzie wew strona jest sucha? Pan który budował nam dom, stwierdził, ze rynnna była pochylona na wew stronę, czyli w stronę podbitki. Czy to możliwe, ze po obfitych deszczach, w rynnie było za dużo wody i z tamtąd się przedostawała? Czy jest taka możliwość ?
 8. Proszę zobaczyć zdjęcie poniżej. Tam gdzie jest zaznaczona niebieska kropka, tam jest przeciek.
 9. Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ktore dużo dały mi do myślenia. Będę robić wszystko, oby problem rozwiązać.
 10. Bardzo dziekuję za odpowiedz. Jezeli tam jest przeciek, to czy nie powinna pojawiać się plama, za każdym razem gdy pada deszcz?
 11. Witam. Dziękuję za odpowiedz. Nie bardzo rozumiem co to znaczy, ze pojawi się tam rysa, jeśli chodzi o delatację między podbitką a ścianą ? Pracownicy robiąc podbitkę zapiankowali częściowo, twierdząc, ze nie będzie nam wtedy wyziebiało poddasza. Bo tam były bardzo duże szczeliny. Tylko częściowo zostawili szczeliny, resztę zapiankowali. Druga rzecz to, ta plama którą widać na zdjęciu, robi mi się tylko jak jest na prawdę duża ulewa i tylko w tym miejscu. Gdy pada lekko deszczyk, plama się nie pojawia. Czyli rozumiem, ze w tym miejscu może być złe połączenie membrany do rynn
 12. Chodzi mi o tą szczelinę gdzie jest zapiankowane. Widać poniżej na zdjęciu Bardzo dzikuję za zainteresowanie moją sprawą na forum. Chciałabym jeszcze zadać jedno pytanie. Wcześniej, kiedy padał deszcz robiła się jedna ogromna plama. Nigdzie więcej. Czy to tez mogło być związane ze skraplaniem? Zdjęcie poniżej.
 13. Te zacieki, które widać na zdjęciach wyszły dzisiaj. I szybko wyschły, bo dzisiaj było gorąco. Czy na strukturze tez takie zacieki mogą wyjść ? Ponadto, mam jeszcze pytanie. Czy jest możliwe, ze pomiędzy deskowniem a folią(od wewnątrz dachu), skrapla się woda i wpada w podbitkę? Możliwe jest również, ze są za małe otwory pomiędzy wierzbą dachową a ścianami domu?
 14. Właściwie to się zgadza, te otwory wycięte są do oświetlenia. Wentylacje mają robić podczas elewacji. Czy to możliwe ze otwory są stanowczo za małe?
×
×
 • Utwórz nowe...