Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Furuss

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Furuss

 1. Super, dziękuję ślicznie za odpowiedzi.
 2. A jeszcze takie pytanie: Poza mną jest jeszcze jeden współwłaściciel. Czy potrzebuję jego zgody lub podpisu na dokumentach geodezyjnych? Czy mogę od początku do końca przeprowadzić wyznaczanie granic sam z geodetą i sąsiadami?
 3. Witam. Poza moją osobą jest jeszcze jeden współwłaściciel działki. Rodzi to więc kilka pytań. 1. Czy jeżeli zatrudnię geodetę do wznowienia granic to potrzebuję podpisu drugiego współwłaściciela? 2. Czy współwłaściciel może zostań nie poinformowany o pracach geodezyjnych? ( wiem że sąsiedzi muszą ). 3. Czy uzbrojenie działki wymaga zgody i informowania współwłaściciela, jeżeli to ja będę pokrywał całe koszta z tym związane? Z góry dziękuję za odpowiedzi
 4. Mówisz? Bo boję się, że ni będzie chciał się podjąć lub bardzo dużo mnie policzy.
 5. Witam jestem właścicielem działki rolnej o powierzchni 1800m2, która od 20 lat stała nie ruszana. Chciałbym zatrudnić geodetę do wznowienia lub wyznaczenia granic działki. Pytanie: Czy geodeta poradzi sobie ze wznowieniem, jeżeli działka jest całkowicie zarośnięta? Przez 20 lat zarosła tak, że ciężko się na nią dostać. Chciałbym wykarczować przynajmniej zielsko i krzaki, ale boję się, że zahaczę o teren sąsiada i będzie problem. Jak geodeci radzą sobie z takimi problemami?
×
×
 • Utwórz nowe...