Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Lisner951

Uczestnik
 • Posty

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Lisner951

 • Ranga
  Początkujący
 1. ??? Gips nie był kładziony na piankę, tylko na sufit. Robił to ktoś zupełnie inny i w innym czasie.
 2. Sufit normalny, nie podwieszany. Była kładziona szpachla gipsowa już po wstawieniu okien, może stąd ta niewielka szpara. Budynek ocieplony. Jeśli to mostek cieplny, to chyba nie wystarczy środek grzybobójczy? Bo przecież on problemu mostka nie rozwiązuje...
 3. Co "pokoju"? Chcesz zobaczyć, jaki mam żyrandol?:) Te naloty są tylko w tym miejscu, nigdzie indziej, na styku ramy okiennej i sufitu.
 4. No udało się, zdjęcie zrobione. Co sądzicie?
 5. No i wróciła zima, a z nią "moje" plamy przy oknach
 6. Akurat w znanych mi przypadkach wspólnoty powoływały się nie na kwestie konstrukcyjne (przecież lekka zabudowa w ogóle nie ingeruje w konstrukcję), ale na to, że elewacja musi być jednolita. Wolne żarty - wystarczy popatrzeć na dowolny blok, gdzie niemal każdy balkon wygląda inaczej. No ale to już nieco inny temat.
 7. Z tą zgodą to może być ciężko - tak wynika z moich doświadczeń. Wspólnoty nie chcą się zgodzić np. na zabudowę balkonu czy wstawienie kraty na klatce schodowej. Ale o przesunięciu drzwi nie słyszałem.
 8. To jak to w końcu jest z tymi wężami? Tu jest napisane, że są wykonane ze stali nierdzewnej... http://www.arka-instalacje.pl/tucai.html
 9. Tak się zastanawiam nad tym bezpieczeństwem - czy dziecko nie poradzi sobie z otwarciem takiego okna i nie wypadnie z dużej wysokości...
 10. Ciekawe - na ścianę zadziała to samo, co na ludzką skórę?
 11. Czyli - do następnej zimy
 12. Wyczyściłem i na razie pomogło. Ale nie wiem czy to zasługa moja, czy pogody
 13. Czy jak przemyję te plamy czymś silnym, to z pleśnią zejdzie mi też kolorowa farba ze ściany?
 14. No dobrze, ale jak sprawdzić, czy przyczyną jest zła wentylacja czy coś innego? Wystarczy trochę powietrzyć i już? No ale przecież nie przy takich mrozach!
 15. Spytam w tym temacie, bo też mam chyba problem z pleśnią (?). Ale nie w łazience, tylko przy oknach, pod sufitem. okna były wymieniane kilka lat temu i nic złego się nie działo. Aż tu w tym roku pojawiły się czarne plamy - najpierw minimalnych rozmiarów, teraz coraz większe. Co z tym można zrobić?
×
×
 • Utwórz nowe...