Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

asmar

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez asmar

 1. Witam, my mamy otwór 100/230 wylewka ok 12 cm. Chciałam szersze, ale mąż mnie przekonał, że szerszych nam nie potrzeba.
 2. Ładne macie żurawki my jesteśmy na początku.
 3. Witam Proszę powiedzcie, czy do tarasowego okna 270x230 mm jest problem z roletą zewnętrzną, ponieważ my bardzo przerabiamy żurawkę (projektujemy od nowa z architektem) - stanęliśmy na wymiarach okien. Byłam u dwóch producentów okien i u jednego mi powiedzieli, że nie zrobią w całości tylko dzieloną na 2/3 i 1/3 - a nam się nie podoba dzielona. Chcemy też okna panoramiczne ok 180x120 cm i też jest problem, bo za duże i nie będzie otwierane tylko uchylane - ma ktoś z Was już takie (czy nie denerwuje podczas mycia) nie wiem czy po czasie nie będę się denerwowała przy myciu. Takie ma być w kuchn
 4. Witam. Czy moglibyście wrzucić jakieś zdjęcia, my też będziemy budować żurawkę z piwnicą. Na razie jesteśmy na początku - przepisujemy działkę.
 5. Witam. Jesteśmy z mężem zainteresowani projektem domu w żurawkach. Czy byłaby możliwość zobaczenia domu - na jakim etapie jesteście?
×
×
 • Utwórz nowe...