Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

asmar

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O asmar

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl
 1. asmar

  Dom w żurawkach TERMO (archon)

  Witam, my mamy otwór 100/230 wylewka ok 12 cm. Chciałam szersze, ale mąż mnie przekonał, że szerszych nam nie potrzeba.
 2. asmar

  Dom w żurawkach TERMO (archon)

  Ładne macie żurawki my jesteśmy na początku.
 3. asmar

  Dom w żurawkach TERMO (archon)

  Witam Proszę powiedzcie, czy do tarasowego okna 270x230 mm jest problem z roletą zewnętrzną, ponieważ my bardzo przerabiamy żurawkę (projektujemy od nowa z architektem) - stanęliśmy na wymiarach okien. Byłam u dwóch producentów okien i u jednego mi powiedzieli, że nie zrobią w całości tylko dzieloną na 2/3 i 1/3 - a nam się nie podoba dzielona. Chcemy też okna panoramiczne ok 180x120 cm i też jest problem, bo za duże i nie będzie otwierane tylko uchylane - ma ktoś z Was już takie (czy nie denerwuje podczas mycia) nie wiem czy po czasie nie będę się denerwowała przy myciu. Takie ma być w kuchni i jedno w gościnnym, ponieważ tam gdzie w projekcie jest garaż my mamy kuchnię, a garaż w piwnicy, tam gdzie narożne okno będzie duży salon. Jaką macie odległość od podłogi do parapetu?
 4. asmar

  Dom w żurawkach TERMO (archon)

  Witam. Czy moglibyście wrzucić jakieś zdjęcia, my też będziemy budować żurawkę z piwnicą. Na razie jesteśmy na początku - przepisujemy działkę.
 5. asmar

  Dom w żurawkach TERMO (archon)

  Witam. Jesteśmy z mężem zainteresowani projektem domu w żurawkach. Czy byłaby możliwość zobaczenia domu - na jakim etapie jesteście?
×