Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

villadecor

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez villadecor

  1. Poza tym wszystkim o czym pisze przedmówca ważne jest również wykonanie a konkretnie materiał. Najlepiej gdy jest to skóra lub elementy skóropodobne lub naturalne tkaniny. Często można się spotkać z tkaninami które są sztuczne przez co elektryzujemy się i czego się nie dotkniemy to "kopie" nas prąd. Innym aspektem jest również to, że taki materiał skórzany lub skóro podobny można łatwo przetrzeć ścierką, nie mechaci się choć ma inne wady bo może pękać. Coś za coś zawsze.
  2. Nieźle was powaliło. tapeta magnetyczna. Dobre sobie. Czyli jak potrę balonem o włosy i przyczepię do sufitu tzn. że jest magnetyczny?? Nie - jest naelektryzowany. Co do sygnałów wifi jak się tak martwicie to chyba przez taką tapetę jeśli ona istnieje zrobicie sobie klatkę Faradaya nie? Czego to już ludzie nie wymyślą.
  3. Bardzo ciekawy pomysł, raczej rzadko stosowany. Zawsze to co jest naturalne jest lepsze. Nie polecam panelów, jednak pod ogrzewanie podłogowe to bym nie dawał korka. Panele lepiej będą się spisywać.
×
×
  • Utwórz nowe...