Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Robag

Uczestnik
 • Posty

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Robag

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień 37 budowy - 19. Dzień montażu domu Wstawione okna i drzwi tarasowe oprócz dwóch małych okien od frontu. Jedna ściana otynkowana. Wstawki drewniane w trakcie montażu.
 2. Dzień 31 budowy - 15 dzień montażu domu (prace wznowiono po 6 dniach) ocieplenie praktycznie gotowe, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Cześć ścian pokrytych klejem - przygotowanych pod tynk.
 3. Dzień 22 - jedenasty Dzień montażu - ocieplenie styropianem i wełną mineralną
 4. Dzień dwudziesty pierwszy - dziesiąty Dzień montażu Rzut oka na piętro - ocieplenie
 5. Dzień osiemnasty - po 8 dniach montażu Prace własne: - doprowadzenie kabla elektrycznego do domu - zamontowanie studni wodomierzowej
 6. Dzień dziesiąty - trzeci dzień montażu Nie mogę wyjść z podziwu
 7. Ogrzewanie będzie elektryczne. Na parterze podłogowe - elektryczne kable grzewcze DEVIflex 18t. Kable układane w warstwie wylewki. na górze grzejniki elektryczne ATLANTIC F 17 1000 W. W łazience na dole oprócz podłogówki grzejnik elektryczny 500 W. Górna łazienka grzejnik elektryczny 750 W. Dodatkowo rekuperator AERIS 350 LUXE VV. Woda ciepła - przy użyciu pompy ciepła powietrze-woda typu SPLIT. Ogrzewanie będzie elektryczne. Na parterze podłogowe - elektryczne kable grzewcze DEVIflex 18t. Kable układane w warstwie wylewki. na górze grzejniki elektryczne ATLANTIC F 17 1000 W. W łazience
 8. A zresztą, po co się męczyć, wygląda to tak
 9. Wprowadzka za 4 tyg, bo jeszcze tydzień na wykończenia A tak na na poważnie, to wprowadzka sierpień/wrzesień. co do podwalin, to muszę dokładnie rozszyfrować rysunek. Z tego co widzę, to pod spodem jest głównie styropian, ale szczegóły opiszę później. To cienkie poszycie to płyta magnezowa. Na to od strony zewnętrznej przyjdzie: styropian 200 mm i tynk akrylowy, a do wewnątrz: wełna mineralna 200 mm, ruszt stalowy, paroizolacja i płyta Gk. Mam nadzieję, że niczego nie przegapiłam.
 10. Wniosek z minionych dni: stanowczo częściej muszę tu zaglądać. To w końcu szkielet. Start prac: dzień pierwszy - Fundamenty Dzień trzeci - gotowe Fundamenty Dzień czwarty - gotowe ogrodzenie Dzie
 11. Poprawka: wkradł się błąd w określeniu standardu energetycznego domu - prawidłowe określenie NF15 Kilka szczegółów dot. domu: Wizualizacja: Rzuty:
 12. Rozpoczęcie budowy domu o konstrukcji lekkiej szkieletowej w standardzie NF15 - dom energooszczędny Harmonogram prac wykonawcy: 11 marca 2015 - 15 lipca 2015 (stan deweloperski) Let's start! 07.03.2015 wytyczenie domu na działce.
×
×
 • Utwórz nowe...