Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Sylwia1667

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Sylwia1667

 • Ranga
  Początkujący
 1. Może nie wyraziłam się jasno - wydano nowe warunki (na piśmie) z wspomnianą szerokością 13m
 2. Może by mogła wynosić 16, tylko jak napiszą w decyzji max 12 m, to nie może być nawet 50 cm więcej. Na szczęście, po osobistej wizycie w gminie okazało się, że nastąpiła pomyłka urzędnicza i maksymalną szerokość elewacji frontowej zmieniomo na 13 m. Nas to urządza, brakowało nam 90 cm.
 3. Wniosek jak najbardziej był komletny. Przez dwa miesiące był podobno w ugodnieniach w sprawie przyłączy, po czym w warunkach zabudowy piszą, iż należy uzyskać zapewnienie wody, gazy, energii... Maksymalną szerokość elewacji frontowej koreślono na 12 m, przy szerokości działki = 24 m Poza tym wlepiono nam biologiczną oczyszczalnię ścieków, zamiast wnioskowanej oczyszczalni z drenażem
 4. W warunkach zabudowy określono maksymalą szerokość frontowej elewcji budynku na 12 m. Moja działka ma szerokość 24 m. Czy gmina może wydać takie warunki? Sprawa jest dla mnie ważna, ponieważ szerokość domu na który się zdecydowałam (po kilku miesiącach poszukiwań) wynosi 12,85 m. [ Dodano: 2005-10-27, 12:07 ] Temat już nieaktualny. Wystarczyła osobista interwencja w gminie i od ręki zmienili warunki zabudowy Obyło się bez odwołań. Grunt to wygadany mąż.
 5. Minęły trzy miesiące. Warunki zabudowy podobno zostały wysłane pocztą. Ciekawe ile przyjdzie teraz poczekać na przyłącza nie wspominając już o pozwoleniu na budowę.
 6. Sylwia1667

  Piwnica - za, czy przeciw?

  My planujemy bez piwnicy. Dlaczego? Koszty. Jeśli mam do wyboru blokowisko czy własny dom, nawet bez piwnicy, garażu, poddasza użytkowego, zawszę wybiorę tę drugą opcję. Jeśli ktoś ma kasę to nie ma co się zastanawiać, dodatkowe metry zawsze się przydadzą.
 7. Właśnie mija 2 miesiące odkąd złożyliśmy wniosek w gminie o ustalenie warunków zabudowy (gmina nie ma nowych pzp). Ile czasu ma gmina na wydanie warunków zabudowy (jaka podstawa prawna)? Proszę o pomoc
×
×
 • Utwórz nowe...