Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

pikowany_trefl

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez pikowany_trefl

  1. Jurek. Dość wybiórcza ta twoja kalkulacja. Brakuje choćby kosztów stali, szalunków, betonu, stempli, robocizny. To tak jakbyś porównywał całkowity koszt wyjazdu na wakacje z kosztami hotelu, bez przelotów, wyżywienia itp. Przedstaw dokładniejsze wyliczenia - pamiętaj, że koniec końców liczy się całkowity koszt stropu a nie poszczególne materiały.
  2. Każdy jak się uprze swojej wersji to potem przytoczy argumenty za lub przeciw, tak żeby udowodnić że ma racje. Ja akurat wybrałem lekkie stropy panelowe, bo wolałem już zainwestować w nieco nowszą technologię. Jeżeli zaraz ktoś mi napisze, że jak bym wybrał inne rozwiązanie to bym zapłacił mniej, to uprzedzam, że wszystko liczyłem względem mojego jednopiętrowego domu i na moje potrzeby całość wyszła dosyć opłacalnie ;)
  3. Witam, co sądzicie o drewnie na podłodze w mieszkaniu alergików? Naczytałem się sporo o formaldehydzie i innych (o)”hydach” i jestem zmartwiony. Chciałem drewno, ale u nas serio nie ma żartów. Żona uczulona prawie na wszystko. Jakie macie doświadczenia? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...