Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

hhkk

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O hhkk

 • Ranga
  Początkujący
 1. hhkk

  działka

  dzialka
 2. mapka poglądowa: 1. na niebiesko - nasza działka 2. na zielono - skraj parku krajobrazowego, czyli po mojemu granica lasu 3. na brązowa droga gminna (w drodze media) 4. czarne plamy to domy sąsiadów Ten las to Mnie trochę zaniepokoił, gdyby okazało się że działka graniczy z dwóch stron z terenem oznaczonym "LS" to co to zmienia w naszej sytuacji.
 3. Chodziło mi bardziej o sytuacje w której jak się nie wie o co zapytać to ludzie w gminie absolutnie nie są zainteresowani żeby człowiekowi pomóc. Przyrównałbym postawę pracowników gminy do automatów do wydawania i przyjmowania papierków, automat który ma zaprogramowanych parę przycisków i tyle. Jak się człowiek nie orientuje w jakiej kolejności który przycisk wcisnąć to nic nie załatwi. Zależy mi bardzo na podpowiedzi o co dokładnie pytać w gminie.
 4. witam kupiliśmy z żoną działkę rolną 3001m2. Działka nie jest objęta MPZP. Granica MPZP przebiega dokładnie na granicy naszej działki i sąsiada którego działka jest działką budowlaną. Chcielibyśmy podzielić działkę na 2 mniejsze ale oczywiście dopóki jest rolna to się nie da. Czy to się da załatwić? Czy wystąpienie do gminy o warunki zabudowy definitywnie przekreśli nasze szanse na podzielenie działki? Jak się ma sprawa z prądem w takiej sytuacji ? Generalnie to czy jest sens starać się o podział działki i jeśli tak to od czego zacząć? Dodam tylko że w gminie niczego się nie dowiem tam są l
×
×
 • Utwórz nowe...