Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cin

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Cin

 • Ranga
  Początkujący
 1. Cin

  Kilka słów na początek

  Czy możesz podać sposób na zorientowanie się co do jakości gazu? Albo które zakłady wzbogacają gaz?
 2. Drodzy uczestnicy forum. Do "zabawy" z wachadełkiem skłoniła mnie właśnie wiara w Boga. Wiara góry przenosi i święcie w to wierzę. Zdaję sobie sprawę, że mogę być obiektem kpin, ale to tylko wyda świadectwo kpiącym. Nigdy za machanie wachadełkiem nie wziąłem ani grosza i nigdy tego nie zrobię, a przyniosło mi już pewne korzyści. Zwróćcie uwagę na fakt, że przeciętny człowiek używa około 10% swojego mózgu, wykorzystująć dodatkowe 5% można widzieć świat zupełnie inaczej. Zwierzęta nie są czarodziejami a przeczuwają zbliżające się kataklizmy (ile widzieliście martwych zwierząt po ostatnim Tsunami?" Mózgi zwierząt są zdecydowanie mniejsze i mają mniejsze możliwości. Wierzcie w siłę swoich własnych mózgów.
 3. Cin

  pellets

  Kiedyś gdzieś pisali, coś gdzieś mówili... Polecam filtrowanie informacji przychodzących z różnych telewizji i gazet oraz branie pod uwagę zdrowego rozsądku, lub tzw. "Chłopskiego rozumu", którego sądząc po obserwacji forum Panu nie brakuje. Nowe domy pewnie i trzeba budować według nowych norm, ale pozostaje ogrzewanie wielu starszych domów, nie mówiąc już o przemysłowej produkcji energii.
 4. Cin

  pellets

  Nie wiem skąd informacje na temat cofnięcia dotacji przez UE skoro Polscy rolnicy właśnie dopiero od bieżącego roku mogą się ubiegać o dotacje do upraw energetycznych czyli wierzby (wikliny) oraz rózy bezkolcowej (Za Eurodotacje numer 3 marzec 2005)
 5. Cin

  Jak budować studnię

  Na dzień dzisiejszy i tak nikt nie montuje wodomierza na podłączu studni. U naszych południowych sąsiadów już takie są. Inna sprawa czy wystarczy wody w studni na 15m3/dobę
×