Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

leasing-it

Uczestnik
 • Posty

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O leasing-it

 • Ranga
  Początkujący

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  9
 1. A my się później dziwimy że ludzie nie chcą mieszkań remontować
 2. Pozdrawiam i miłego dnia życzę Zostało wyliczone co wchodzi w zakres ceny, ja tam materiału nie widzę
 3. Joks tutaj się zgodzę z Tobą w 100%, jest jedno ale jeżeli ktoś chcę np położyć marmur w łazience kupić najdroższą sanitarkę, to i te 11500 zł będzie za mało:) I tylko o to mi chodzi odpowiadamy na pytania bardzo ogólne i rozlegle i moglibyśmy tak do końca świata rozmawiać o tym i tak byśmy nie zakończyli:)
 4. an forum masz bardzo dużo tematów na ten temat:) dlatego jak nie chcesz czekać użyj szukajki:)
 5. Ludziska jak będziecie się tak produkować na tak ogólnie zadane pytanie to się zamęczycie. Chyba że sam wam takie zacznę podrzucać Niech koledzy którzy chcą uzyskać jakaś wiedzę piszą szczegóły i wtedy się produkujmy, bo inaczej to potem spotkacie się z opinią, że na forum nie można się nic specjalnego dowiedzieć
 6. Z południowego zachodu:P Chłopaki sami trenować:P
 7. I właśnie o to chodzi!!! Mój błąd przyznaje się bez bicia, że źle się wyrażałem. Jeżeli zwierzę się dobrze wychowa to i lwa można trzymać:P Pozdrawiam
 8. :P Nie wiem jak ty ale ja uważam, że małe dzieci będą bardziej akceptowane przez sąsiadów niż psy:P Ale jak bawimy się w takie analogie: to rozumiem że akceptujesz też np. granie na gitarze elektrycznej do 22 czy na skrzypcach i nie miałabyś żadnych uwag co do takiego stanu? Poza tym jest jeszcze jedna uwaga co do Twojej analogi pies-dziecko. Dziecko nie jest raczej pozostawiane same w domu i raczej nie spotkałem się z sytuacją, żeby płakało ( czy w twojej terminologi darło japę) cały dzień, w przypadku psów...
 9. W aspekcie sprzętu komputerowego, oprogramowania, itd.- dobierzemy najlepszy sprzęt sami (oczywiście uwzględniając w pełni Pana oczekiwania i uwagi); w przypadku koparkoładowarki będziemy bardziej skłaniać się ku poszukiwaniu najbardziej korzystną ofertę po wskazaniu przez Pana parametrów technicznych. Tzn bardziej precyzyjnie wypowiadając się w przypadku sprzętu komputerowego i oprogramowania może Pan tylko wysłać zapotrzebowanie na sprzęt do Pana firmy i to my dobierzemy najbardziej optymalny sprzęt, znajdziemy najbardziej korzystną ofertę, itd. (Pana zaangażowanie polega tylko na odrzucanie lub akceptacji określonych propozycji:)) W przypadku koparkoładowarki: podobnie składa pan zapotrzebowanie na ten sprzęt- my pytamy albo o określony wybór, albo o poszczególne parametry i w zależności od szczegółowości danego wyboru - będziemy sami dyskutować z dealerami jednej marki (jeśli ma Pan wybrany model) lub kilku (jeżeli ma Pan wybrane parametry). I tutaj raczej będziemy Pana skłaniać po wyborze 1-kilku ofert do wizyty u danego dealera i przetestowania sprzętu. Są jednak klienci, którzy nie "mają ochoty" na takie wizyty i wybierają daną koparkoładowarkę po przedstawieniu im kilku ofert:) Tutaj też możemy dopiąć wszystko sami do końca. Jeżeli komuś nie chcę się czytać powyższej wypowiedzi, lub uzna że jest za bardzo zamotana podsumowuje to w 1-2 zdaniach: "Im bardziej klient przerasta nas w danej dziedzinie wiedzą tym bardziej my staramy się tą jego wiedzę wykorzystywać w poszukiwaniu najlepszej dla niego oferty danego sprzętu, maszyny, czy oprogramowania". Mam nadzieję, że w swoim "zamotaństwie" wyjaśniłem chociaż trochę tą sprawę Jak nie to proszę o pytania poprawię się I dragoon dalej czekam na adres gdzie mam przyjechać i ćwiczyć mięśnie na odśnieżaniu koło Ciebie? Pozdrawiam:)
 10. U siebie już dzisiaj odśnieżyłem, podaj swój adres:0
 11. mamy informacje o tym jak wygląda sprawa z urządzeniami ale nie wiemy jak z meblami? na pewno nie kupuj nic tańszego z myślą za jakiś czas zainwestuje w lepszy sprzęt, ponieważ będzie to po pierwsze: strata pieniędzy, po drugie takie działanie nie przyniesie Tobie żadnej przyjemności z nowej kuchni.
 12. bajbaga raczej chodzi mi o proste uwzględnienie, czy nasz pupil nie będzie uprzykrzał życia naszym kochanym sąsiadom, co niestety często się zdarza. Poszczekiwanie po nocy, popuszczanie moczu na klatce schodowej, itd., to dość istotne problemy dla ludzi którzy są zdani na zamieszkiwanie w bloku z posiadaczami psów.
 13. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy na leasing maszyn budowlanych dzięki któremu zakupicie Państwo każdy sprzęt potrzebny w waszej firmie. Co można wziąć w leasing? Finansujemy zakup zarówno podstawowego sprzętu budowlanego ja również w razie potrzeby zakup dźwigu, koperek, walców, itd. Czy nasza oferta jest najlepsza? Na pewno nie napiszemy, że odpowiedź brzmi twierdząco, ponieważ niejednokrotnie bardziej korzystną opcją dla Państwa może być kredyt lub zakup danej maszyn za gotówkę. Dlaczego warto jednak zawszę skontaktować się z naszą firmę? Po pierwsze, ponieważ nic Państwo nie tracicie a dzięki bezpłatnej wycenie leasingu dla Państwa możecie porównać naszą ofertę z opcjami konkurencyjnymi. Po drugie, ponieważ charakteryzuje nas przede wszystkim ludzkie podejście do każdego klienta. Tutaj możecie Państwo wypełnić formularz zapytania ofertowego Tutaj natomiast zamówić kontakt do Państwa- sami oddzwonimy, w wyniku czego na uzyskanie informacji na temat interesującego was leasingu poświęcicie tylko 30 sekund (jak kto umie szybko pisać) lub ok 1 minutę ( jak komuś się nie spieszy:)) Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich życząc przy okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
 14. A ja mam 2 ręce i porządną łopatę i co rano gdy leży śnieg mogę się hartować i ćwiczyć mięśnie:)
×
×
 • Utwórz nowe...