Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

avageo geotechnika

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O avageo geotechnika

 • Ranga
  Początkujący
 1. Wykonujemy opinie geotechniczne i geologiczne konieczne do otrzymania pozwolenia na budowę, badania geotechniczne gruntów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 27 kwietnia 2011 roku w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych. Wykonujemy również odbiory geotechniczne wykopów na budowach badanie zagęszczenia lekką płytą dynamiczną (np odbiór zagęszczanego gruntu pod parking, wjazd itp.) Działamy głównie na terenie woj. małopolskiego. Dokumentacje wykonują geolodzy z uprawnieniami w kategorii VII oraz X. Propo
 2. [quote name='mirtombiuro' date='25.09.2012, 19:04 ' post='309685'] Przemyśl i zastanów się, jakie korzyści przyniesie Ci zamówienie naszego produktu ? Rachunek jest prosty, w dzisiejszych czasach metr kwadratowy Twojego mieszkania jest wart średnio 4500 zł. Załóżmy, że łóżko zajmuje około 4m2 tej powierzchni. Z prostej kalkulacji wynika, iż 4m2 x 4500 zł = 18000 zł tyle jest warta odzyskana przez nas przestrzeń! Fajne te łóżka, ciekawy pomysł ale to nie może być tanie... Przestrzeń 18 k a łóżko ile?
 3. Dodam, że od 25.05.2011 opinię geotechniczną czyli dokument zawierający przytoczone badania gruntu trzeba wykonać dla każdej inwestycji. Niezaleznie od rodzaju kupionego projektu fundamenty określa konstruktor głównie w oparciu a wiedzę o gruncie, powierzchni terenu rodzaju (masie) budowanego obiektu.
 4. Kominek jest droższy a jego działanie zależne od zasilania prądem, tu niewątpliwie wygrywa koza. Plusem kominka moim zdanem są walory estetyczne. Koszty ogrzewania prawdopodobnie nie odbiegają od siebie tak znacznie.
×
×
 • Utwórz nowe...