Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

nawiew

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O nawiew

 • Ranga
  Początkujący
 1. nawiew

  grzyby pleśnie

  grzyby oraz pleśnie w mieszkaniach
 2. jeżeli zastostoaliście wentylator higrosterowany w łazience to: - czujnik higro wentylatora jest prawdopodobnie w obudowie a więc na wysokości ok 2m. Jeżeli wilgoć będzie na dole to w jaki sposób będzie usuwana ? - jeżeli posiadasz urządzenia np. gazowe typu piec z otwartą komora spalania to możesz doprowadzić do zagrożenia występowania groźnego czadu (tlenku węgla) ponieważ wentylator będzie cofał spaliny z wywiewu !!!
 3. Dlaczego czasami dmucha zimne powietrze z kratek wentylacyjnych? Zjawisko to najczęściej występuje w mieszkaniach z niedostatecznym nawiewem powietrza wyposażonych w co najmniej dwa kanały kominowe (czyli kuchnia i łazienka). Uruchomienie urządzenia spalającego paliwo powoduje wzrost strumienia powietrza w kanale dymowym oraz (wobec braku nawiewu) gwałtowny spadek ciśnienia w pomieszczeniach. Następuje "zasysanie" powietrza najłatwiejszą drogą - kanałem wentylacyjnym. Kanał ten ulega ochłodzeniu pogłębiając efekt "dmuchania" z kratki wentylacyjnej. Konieczne jest rozszcze
 4. zapraszamy na www.nawiew.eu tel kom 692 667 116
 5. "czyli rozszczelnić okna" - rozszczelnienie nie pomoże ponieważ w okresie zimowym nikt tego nie zrobi z powodu dużej straty ciepła. Proponuje montaż nawiewników okiennych w pokojach w celu usprawnienia wentylacji nawiewnej. Nawiewniki okienne posiadają również ręczną regulacje co powoduję że możemy wielokrotnie zmniejszać wielkość przepływu powietrza POCHŁANIACZE WILGOCI (osuszacze elektryczne) NIE POWODUJĄ WYELIMINOWANIA NAWILGACANIA MIESZKAŃ CO SKUTKUJE KONIECZNOŚĆ WYKONYWANIA CZĘSTYCH REMONTÓW W POMIESZCZENIACH.
 6. Zajmujemy się montażem nawiewników okiennych i codziennie montujemy w istniejących oknach PCV które maja nawet powyżej 15 lat. Zauważamy że okna PCV czasem są do regulacji ale zazwyczaj są to okna dużych wymiarów np 150x150 lub drzwi balkonowe obciążenia skrzydeł powodują większy nacisk na zawiasy i inne elementy. Funkcja mikrowentylacji w oknach PCV powoduje że uszczelki w okresie zimowym zamarzają co doprowadza do szybszego uszkodzenia uszczelek. Na oknach PCV nie widać żadnych żółknięć chyba że jest to efektem grzybów pleśni z powodu braku sprawnej wentylacji. Palenie papierosów w
 7. Profesjonalny montaż nawiewnika okiennego w istniejących oknach PCV oraz drewnianych. Zajmujemy się doradztwem w zakresie rozwiązywania problemów wentylacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości nawiewniki okienne wiodących producentów światowych. Posiadamy specjalistyczne frezarki oraz prowadnice w celu wykonania poprawnej szczeliny wentylacyjnej. Montaż nawiewników okiennych realizują odpowiednio przeszkoleni pracownicy posiadający uprawnienia, korzystający z profesjonalnego sprzętu bez ryzyka uszkodzenia istniejącego okna !!!
×
×
 • Utwórz nowe...