Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

donCorleone79

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O donCorleone79

 • Ranga
  Początkujący
 1. teoretycznie jest możliwe ale nie na dom o wymiarach które przedstawiłem na mapie w celu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy i nie w tym miejscu. Składając wniosek o warunki zabudowy załączyłem mapkę z zaznaczoną lokalizacją budynku i jego wymiarami. I pod ten konkretny budynek wydano (gmina wydała) mi warunki zabudowy. A po zlozeniu projektu starostwo odmawia.
 2. Ls - las R VI - rolne i linia nieprzekraczalna zabudowy od strony drogi
 3. paragraf 272 ust 2 - "Budynki mieszkalne jednorodzinne, rekreacji indywidualnej oraz budynki mieszkalne zagrodowe i gospodarcze, ze ścianami i dachami z przekryciami nierozprzestrzeniającymi ognia, powinny być sytuowane w odległości nie mniejszej od granicy sąsiedniej, niezabudowanej działki, niż jest to określone w paragrafie 12"
 4. Witam, proszę o pomoc. Posiadam działkę leśną. Działka ta została częściowo odleśniona i teraz jest to działka częściowo leśna a częściowo rolna. Na podstawie otrzymanej decyzji o warunkach zabudowy został sporządzony projekt budowlany. Po złożeniu projektu budowlanego na pozwolenie na budowę otrzymałem pismo, mówiące, że: "usytuowanie projektowanego budynku narusza zapisy paragrafu 271 ust.8 Rozporzadzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie Dz.U.Nr75poz690" Jak sprawdziłem dotyczy t
×
×
 • Utwórz nowe...