Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

rusztowania

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O rusztowania

 • Ranga
  Początkujący
 1. rusztowania

  garaż, a budynek niezgłoszony

  Rozumiem, bardzo dziękuję za pomoc. Teraz dopiero przejrzałem na oczy, że zakładanie lakierni samochodowej to nie jest bułka z masłem, a dość długa i kręta droga, wraz z ogromnymi wydatkami. Czy w przypadku handlu używanymi samochodami muszę zgłaszać pomieszczenie, w którym przykładowo naprawiam lub maluje auto do późniejszej sprzedaży?
 2. rusztowania

  garaż, a budynek niezgłoszony

  bardzo dziękuję za odpowiedzi, szczególnie użytkownikowi r-32 (ogromna wiedza) Nie myślałem, że stworzenie lakierni jest takie wymagające.. 1. Hmm nie jest to centrum miasta, ani też pustkowie, dlatego szczerze nie mam pojęcia.. wiem, że jest to śmieszne, iż nie wiem takich rzeczy.. 2,3 Niekoniecznie, to właśnie od was chciałbym usłyszeć, co mi konkretnie polecicie. 4. Jeśli odpowiedź brzmiałaby tak, to jaki jest ogólny koszt związany z kabiną i czy tylko ona w zupełności wystarczy do zarejestrowania działalności jako usługi lakiernicze? Wiem, że zadaje dziecinnie łatwe pytania, ale jestem młody i dopiero się uczę biznesu, ponad 2 lata zarządzam firmą z rusztowaniami, więc nie jestem typowym laikiem, tylko nie wiem jak się zabrać za usługi lakiernicze.
 3. rusztowania

  garaż, a budynek niezgłoszony

  Wybudowany za PnB, ale nieodebrany. Dlaczego mogę zapomnieć? Garaż jest idealny i warto o niego walczyć.. Czy jeśli do zwykłego "blaszaka" kupię wszystkie odpowiednie maszyny do lakiernictwa, to będzie on spełniał wymogi dot. założenia firmy lakierniczej? Dlaczego po zrobieniu dziury między garażem, a domem nie można zgłosić owego garażu jako budynek gospodarczy?
 4. Witam, Mam dość nietypowy problem, na dzień dzisiejszy chcę założyć firmę dot. usług lakierniczych, ale problem tkwi w garażu, który jest częścią domu niezgłoszonego w starostwie. Przykładowo wykuję ścianę łączącą garaż z domem i czy wtedy garaż zalicza się do obiektów gospodarczych? Czy można w jakikolwiek sposób zgłosić ten garaż? Bardzo mi zależy, ponieważ jest on rozbudowany, ma kanał i jest bardzo duży, ale problem tkwi z tym domem.. Co ogólnie mi polecacie ? Błagam o pomoc ; )
×