Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Straszna

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Straszna

 1. Cześć wszystkim! Jesteśmy z mężem na etapie wykończenia domu. Zdecydowaliśmy się już na drewnianą elewację. Teraz pytanie – czym je najlepiej zaimpregnować, nasz wykonawca poleca nam jakiueś środki, ale nie wiem czy nie ma w tym jakiegoś interesu i chciałabym poznacoinie innych? Na rynku jest tyle specyfików, ale kompletnie nie wiemy co wybrać. Pomóżcie!
 2. Tzn. ja jestem na normalnym, prostokątnym, w takim stylu -
  Brak obrazka
  Rzeczywiście okrągłe kosze cargo zajmują masakrycznie dużo miejsca, a zapewniam was, że tego chcecie uniknąć. Piszesz, że masz dużą kuchnię - sama oceń. Może warto się przejść do sklepu i zobaczyć namacalnie? Porównać?
 3. Jasne, że funkcjonalne - przecież ludzie by ich tak masowo nie wybierali. U nas przez 5 lat nic się nie stało, a korzystamy codziennie. Musisz dopasować pod swoje meble i powierzchnię. Kosze mogą być prostokątne, okrągłe - wszystko kwestia dopasowania. W nich naprawdę można zmieścić całe mnóstwo elementów.
 4. Nie ma pod tym względem żadnych problemów. Przecierasz raz na jakiś czas tak jak normalne kurze i masz problem z głowy. Nie musisz tego wybitnie pielęgnować. Mata naprawdę bardzo długo wygląda korzystnie.
 5. Ja mam od ponad roku. Mogę ci powiedzieć tyle, że przynajmniej moja kuchnia nabrała życia po przyczepieniu tej maty. Za rok planujemy remont kuchni i nie wiem czy nawet nie pozostawimy dalej tej samej maty ;-0
×
×
 • Utwórz nowe...