Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

zbigmeks

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez zbigmeks

  1. A to ciekawe. W które płytki miałaś zasłony ?
  2. W przypadku ogrzewania swietnie sprawdzaja sie plytki cementowe. Ogrzewanie podłogowe jak najbardziej można zainstalować pod płytkami cementowymi. Płytki cementowe (tak jak wszystkie produkty z cementu) akumulują ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu. Ze względu na to, że płytki są dość grube (15 mm) płytki nagrzewają się nieco wolniej niż zwyczajne płytki, ale za to ciepło oddają dłużej. Dzięki swojej grubości, a także swoim dobrym właściwościom przewodzenia ciepła na podłodze nie ma gorących bądź zimnych ?plam?. Płytki cementowe nadają się zarówno do elektrycznego ogrzewania podłogowego jak i ogrzewania zasilanego centralnym systemem. W przypadku ogrzewania elektrycznego w taryfie dzień/noc, dzięki akumulacji ciepła, podłogę można ogrzewać w godzinach, gdy prąd jest tańszy mając pewność, że poza tymi godzinami podłoga będzie nadal ciepła.
  3. Polecam płytki cementowe. Są mega trwałe, gdyż powstają z udziałem prasy hydraulicznej. Do tego są ręcznie robione - można sobie wybrać dowolny wzór i kolor.
  4. Jeśli chodzi o cegłę na ścianę to dobrym pomysłem może być terakota stuletnia na ścianę. Daje fajny efekt wizualny, nie jest szczególnie droga i do tego łatwa w kładzeniu.
×
×
  • Utwórz nowe...