Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

beta111

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O beta111

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. NO MA TO SENS ! Zgrywa sie z pozytywnymi zapewnieniami urzędników.Dzieki za poświęcony czas,wielki punkt odemnie!
 2. 23.30m na 50m /23.30 front wzdłuż drogi czyli w/w punkty A D,50 dł w głąb od drogi
 3. scan chętnie Panu wyśle na priv.lecz dopiero jutro do poludnia. Sąsiednie budynki ok 80m od mojej działki,"tak jakby" przy tej samej drodze,bo skręcając za sąsiadem własnie te 80m drogą ,w byłe pole,w szereg 20stu nowo wydzielonych działek. Oczywiście w WZ są określone linie zabudowy,już pisze bo troche tego jest ,za jakies 15 min powinnam wrzucić.Wiec proszę o cierpliwośc. oraz dziekuje za zainteresowanie moją sprawą --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dopisze jeszcze funkcje zab
 4. standartowe informacje,takie jak przy skladaniu WZ'tki wymagają: rubryki z danymi,projekt domu(117 m parter bez piwnicy,poddasze uzyt.) ,pozytywne warunki przylączy mediów prąd i woda, szkic orintacyjny umieszczenia domu meszkalnego partrowego na dzialce,ksero mapki z drogą do działki.
 5. Dokładne warunki zabudowy z WZ : Projekt o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce ..(miejscowość i nr działki) czyli co szukać ziemi na dzierzawę i udawać rolnika?
 6. Dlatego pytaliśmy kilka razy w przeciągu 1mca,za każdym rozmowa z innym urzędnikiem. Wszyscy argumentowali swoją opinie właśnie punktem 3,6 o wyłączeniu gruntów,o to on w całości: 3.6 Informacja dotycząca klasyfikacji gruntu przeznaczonego pod inwestycje: planowana inwestycja położona jest na gruntach rolnych klasy RV;nie jest wymagana zgod nazmianę przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze oraz wyłączenie gruntów rolnych z użytkowania rolnego. sprawa była w urzędach przedstawiona jasno..więc zagadka,a nedługo chę składać pozwolenie na budowę.
 7. Witam użytkowników. Dostałam WZ w niej napisane- warunki zabudowy to: zabudowa zagrodowa.Nie jestem rolnikiem,jendak po podpytaniu w gminie i starostwie mowią ,ze nie bedzie problemu budowac,poniewaz w tej samej WZ'tce piszą,ze: nie wymagana jest zgoda na odralnianie gruntów i wyłączanie z produkcji rolnej, grunty rv. Brak mzp. Pani (jedna z kilku,bo kazda mowi inaczej,aczkolwiek pozytywnie) w starostwie doradzala ,zeby na wszelki wypadek zaprojektowac pomieszczenie gospodarcze na działce Jak Waszym zdaniem to wygląda?
 8. Witam użytkowników. dozstałam wz.... załozyłam odrębny temat.
×
×
 • Utwórz nowe...