Skocz do zawartości

trypelnik

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez trypelnik

 1. Witam! Jeśli preferują Państwo w takich gustach to polecam altany mojego wykonania. Więcej na www.garden-house.eu
 2. Tak Cię polubiłem , że mogę ci zrobić taką altanę za darmo, ale pewnie nie nie skorzystasz bo Ci przeszkadzają robaki.
 3. [quote name='retrofood' date='14.05.2014, 21:01 ' post='424096'] Dziadek o chlebie, babka o niebie. Czy ja pisałem o szczurach? Więc masz rację, nie ma tam też kangurów, rzadko bywają pingwiny, a płetwala błękitnego to już naprawdę ciężko spotkać, bo wspomniana przez Ciebie siatka je zatrzymuje . Natomiast jest masakryczna ilość uciętych źdźbeł, pustych w środku, które są idealną kryjówką dla owadów! Stań sobie latem przy krawędzi strzechy, to się przekonasz. Od lat wykonuje moje altany w taki sposób, że "mucha nie siada".
 4. Myszy czy też szczury lubią mieszkać w norach i przy okazji coś jeść. Ułożona przez fachowców /prawidłowo ubita i ściśnięta/ trzcina nie ma nic co by je mogło przyciągać. Trzcina nie może również "zaoferować" ziarna jakie ew. można by było napotkać w źle wymłóconej słomie. Dlatego też ani myszy ani szczury tam się nie gnieżdżą. Ptaki mogłyby się ewentualnie zagnieździć przy źle wykończonej kalenicy. Na to jest jednak sposób - kalenicę dodatkowo chroni się drobną siatką drucianą /powlekaną/, która jest niewidoczna. Z wiekowych doświadczeń użytkowników domów z dachami trzcinowymi w krajach zachodnich /Anglia, Benelux/ wynika, że pająki nie "lubią" trzciny i w tym pokryciu nigdy się nie zalęgają.
 5. Witam! Zanim zaplanujesz ogród pomyśl o miejscu na swoją altanę, a to kilka moich propozycji. Więcej informacji na: www.garden-house.eu Odwiedź moją stronę
 6. Taras ma chronić przed słońcem, deszczem i śniegiem? Idą mistrzostwa, myślę wstawić dodatkowo telewizor na tarasie. Kamienia polnego mam jakieś 100 ton ,dostałem od mojego kochanego Urzędu Miasta zgodę na wykopanie starego przedwojennego bruku za free. Lokal znajduje się koło Kruszwicy dokładnie wieś Chełmce,jeśli chodzi o interes to na godne życie starcza, tymczasowo mam lokal zmknięty do wiosny, kamień ciężko ogrzać.
 7. Tak jest to bar ( Grillowisko ).Problem jest taki ,że mam zamiar zabudować jakieś zadaszenie przed lokalem ,na dach myślałem o deskach nieobrzynanych, nogi z bala krzywusy-wiem że z chwilą zabudowy Altana straci trochę na wyglądzie ( zasłoni mi kamień )dlatego liczę na Wasze pomysły.
 8. Witam ! Przesyłam zdjęcia całkowicie skończonego lokalu jaki zbudowałem, troche mi to zajeło bo jakieś 3 lata .Teraz na wiosnę skupię się na tarasie ,myślę o konstrukcji drewnianej może z jakichś krzywusów okorowanych.Jeśli macie jakieś pomysły jak zbudować taras to proszę o foto.Pozdrawiam KUBA
 9. Witam !!! Chciałem się pochwalić moją altaną jaką buduję wraz z ojcem .Zawsze marzyłem o altanie , teraz buduję lokal 50 m/2 będzie to (grillowisko )przeznaczony dla ludzi którzy kochają takie klimaty.Buduję go na wiosce zdala od cywilizacji ,myślę że wypali a jak nie to będę miał najładniejszą altanę we wsi -) -) . Pozdrawiam Kuba
×
×
 • Utwórz nowe...