Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

dudask

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez dudask

 1. A co z ogrzewaniem podłogowym w stropie typu drewnianego?
 2. Witam Czy w projektach dla których został przewidziany strop drewniany (belki stropowe 15 cm) + wełna mineralna 25 cm + folia paroizolacyjna + 2x płyta g-k, jest możliwa adaptacja poddasza? Czy są ograniczenia ciężaru dla takiego stropu, chodzi tu głównie o ścianki działowe, i stworzenie dodatkowej łazienki? Czy dla w takim stropie jest możliwość zainstalowania ogrzewania podłogowego (chodzi o współpracę z pompą ciepła)? Czy ewentualna zmiana technologi na strop gęstożebrowy jest kosztowna i czy możliwa? Powiem że chodzi o projekt z kolekcji Muratora Przemyślany - wariant III - M42c.
 3. Dzięki za odpowiedzi Jutro jadę do gminy i wycofuję wniosek o podział , po co mi 2 działki skoro gmina i tak nie wykupi gruntu, złożę zgłoszenie dotyczące budowy płotu i zobaczymy co dalej. Czy mogę wnioskować jako obywatel i bezpośrednio zainteresowany o naniesienie zmian w MPZP skoro nie widzę sensowności istnienia tej drogi (na dzień dzisiejszy jest to łąka szerokości 5 metrów którą nikt nie jeździ, nie prowadzi bezpośredni do żadnej posesji, graniczy z dwoma działkami po jednej stronie i z moją po drugiej stronie) ?
 4. ale czy w takiej sytuacji mogę postawić płot na obecnej granicy ? czy muszę mieć na niego jakąś zgodę? i jeżeli jest w planie taka droga to można w jakiś oficjalny sposób wnioskować o jej zwężenie żeby to nie była jednak "martwa strefa" ?
 5. Witam forumowiczów W gminie uzyskałem informację że MPZP uwzględnia poszerzenie drogi graniczącej z moją działką o 5m czyli w całości droga miałaby mieć 10 m szerokości. Prawdopodobnie te 5 m zostało przekazane gminie przez sąsiada który sprzedawał kilka działek. Urzędnicy w gminie uświadomili mnie że faktycznie ta droga ma mieć 10 metrów , ale gmina nie ma pieniędzy na wykup gruntu ode mnie. Czy w takiej sytuacji muszę się zgodzić na odstąpienie tych 5 metrów? Czy mogę zakwestionować sensowność tworzenia tak szerokiej drogi bocznej (jest to droga łącząca 2 drogi główne na osiedlu i z niej
×
×
 • Utwórz nowe...