Skocz do zawartości

zioom128

Uczestnik
 • Posty

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

zioom128's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Witam jaki waszym zdaniem będzie lepszy tynk gipsowy czy cementowo-wapiennym i dlaczego. Ściany są wymurowane z pustaków czy po tynku cementowo-wapiennym będę musiał użyć gładzi czy nie???
 2. Witam jak jest cena za punkt z materiałami podłączenia instalacji elektrycznej przez firmy.
 3. Siemka jak powinny być umieszczone puszki w ścianie czy powinny być zatynkowane czy nie tak na widoku równo z tynkiem????
 4. nawiewniki będą w ścianie lub w oknach
 5. Witam chciałbym zrobić wentylacje w dwóch pokojach górnym i dolnym otóż chce wykuć się w jedną ścianę i umieścić w niej rurę PCV i wpuści ją na dachu domu. Mam takie pytanie czy rura PCV nada się jako materiał wentylacyjny czy nie chce jeszcze podkreślić że rura nie bedzie podłączona do komina.
 6. a znacie jakieś firmy zajmujące się podłączeniem takie wentylacji w lubelskim bo na pewno jest mało takich firm co się tym zajmują czy można to podłączyć tą wentylacje samemu czy szkoda czasu tracić
 7. a jaki będzie koszt założenia wentylacji mechanicznej z rekuperatorem dom o powierzchni 143m2
 8. to jakie rozwiązanie wentylacyjne byś cie mi zaproponowali w granicach rozsądku
 9. Witam właśnie zamierzam zrobić wentylacje w nowo wybudowanym domu. Ale problem jest taki że jedną połowę domu mogę podłączyć wentylacje do dwóch kominów a druga powoła domu czyli 4 pokoje dwa na dole i dwa na górze są oddalone od komina jakieś 2.5, 3 metry. Mam taki pomysł jak to zrobić ale nie wiem czy on jest dobry dlaczego zwracam się do was czyli fachowców. Mianowicie te 4 pokoje które nie mają wentylacji zamierzam umieścić rurę w ścianach pokoi i poprowadzić je do komina. Co sądzicie o tym pomyśle czekam na wasze odpowiedzi???
×
×
 • Utwórz nowe...