Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Mundek38

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Mundek38

 • Ranga
  Początkujący
 1. jakie materiałe i jaki warunki muszą spelnić?
 2. Mam pytanie, jakie materiał na podłogę, gdy na sezon bęzie uruchomiony kotła ciepła. Fachowcy mówią, że deski warstwowe nie montażu bez ogrzewaniu. Jakie materiałów mozna zastować korek naturalny, podłóg decowood, ecefloor lub inne. Proszę o wskazówki w temacie podłogi.
 3. Przepraszam, ale jest świadectwo energetyczne, które jest obowiązkowo lub wg ust.5, ust. 5 prawa budowlanego, wg art.5, ust. 5 przepisu nie stosuje się do lokali mieszkalnych posiadajacych własne instalacje ogrzewcze. Czy może błędnie czytałem ten przepis. Przepraszam, ale jest świadectwo energetyczne, które jest obowiązkowo lub wg prawa budowlanego, w art.5, ust. 5 przepisu nie stosuje się do lokali mieszkalnych posiądających własne instalacje ogrzewcze. Czy może błędnie czytałem ten przepis.
 4. jakie dokumenty obowiązują i co z projektem, gdy były korekty
 5. uprzejmie proszę o opinie i ew. różnicę kosztów
 6. Może za mało danych w pytaniu, o czym mówi brzoza, więc spróbuję uzupełnić opis sytuacji. Jest pięć działek zlokalizowanych w jednym szeregu oraz droga szer. 3 m przyległa do tych działek. Wszyscy właścicieli działek są współwłaścicielami tej drogi (nie urządzonej). Właściciel działki nr 2 rozpoczął budowę domu jednorodz. (stan surowy) oraz zlecił wykonanie projektu wodociagu, lecz nie przekonał pozostałych właścicieli do wspólnej realizacji wodociagu. Wobec tego wykonał sieć w drodze (odcinek od dz.nr 1 do nr 2 -jako inwestor) zakończoną hydrantem, od którego będzie wykonane przyłącze do jego
 7. Jest to pierwszy odcinek sieci wodociągu (wykonany na postawie projektu i pozwolenia budowy), od której będzie wykonanie przyłącze budynku inwestora. Na wynik czekają dalsi właściciele działek ( 4 osoby).
 8. czy jest możność wyegzekować koszty wodociągu od Gminy, do ktorego się chcą podłączyć sąsiedzi? Jakie w tej sytuacji przepisy obowiazują, bo z tej instalacji będzie dostawa wody dla kolejnych inwestorów i mieszkańców.
×
×
 • Utwórz nowe...