Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

montermebli

Uczestnik
 • Posty

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez montermebli

 1. Montuję wiele lat meble różnych firm i niestety na dzień dzisiejszy Ikea bije wszystkich na głowę. A dla oponentów prosta odpowiedź na wcześniejszy post. Po dwóch latach będzie istniała. Na dzień dzisiejszy dają 25 lat gwarancji na kuchnie, i psioczyć na jakość mebli Ikea będą tylko nasi producenci bo im nie dorównują.
 2. Jeżeli chodzi o wyposażenie to można kupować razem lub bez. Jedne sprzęty się opłaca inne nie. Np. Ikea ma bardzo dobrą cenę na lodówki do zabudowy, a z drugiej strony drogie okapy. Sprzęty dla nich produkują dwie firmy, Elektrolux i Whirpool. Na wszystkie sprzęty 5 lat gwarancji. Ta zniżka 40% i montaż gratis to chyba zrozumiałe że fikcja. Wszystko zawarte w cenie. Jeśli chodzi o gwarancje 25 lat to obejmuje wszystko w meblach. Wymianę blatów jeśli np. spuchną od wody, wymianę frontów, okuć (na blum sam bym dał dożywotnią ) ogólnie caluteńka kuchnia. Ikea jest firmą proklientowską, wszystk
 3. Szafki cargo nie są tak drogie jak wyżej ktoś pisał. Cena szafki cargo 211-233cm 40-60cm szeroka, cztery szuflady (blum)plus kosze, to koszt od 900 do 1200zł w zależności od frontów (Ikea)
 4. Każdego rodzaju wyspę można zmontować z szafek kuchennych Ikea. Plus że wychodzi połowę taniej niż na zamówienie i ma się długą gwarancję na mebelki ( 25 lat). Kuchnia na zdjęciu to wydatek 15000-20000 zł. w zależności od firmy. Taka sama Ikea, fronty Abstrakt wysoki połysk to wydatek około 6000-8000zł w zależności od wyposażenia szafek. Oczywiście blat granitowy trzeba zamawiać osobno. Montuję kuchnie różnych producentów, i tak naprawdę na dzień dzisiejszy Ikea jest nie do przebicia jeżeli chodzi o jakość (plus serwis gwarancyjny 25 lat) i cenę. Nie zabieram głosu w sprawie mebli drewnianych,
 5. Blaty robi się dlatego z granitu a nie marmuru, ponieważ marmur bardzo chłonie wszelkiego rodzaju tłuszcze i inne płyny. Często powstają różnego plamy których nie ma możliwości doczyścić. Granit nie jest na to wrażliwy.
 6. Wystarczy zobaczyć www.ikea.pl
 7. Nie zalewam. Ikea jest chyba jedyną firmą w kraju która daje takie gwarancje, no i oczywiście je realizuje.
 8. Odpowiedź na pytania. Marmur się nie naddaje. Pod ciężki blat np. granitowy nie trzeba specjalnych szafek. Wystarczy zwykła szafka np. z Ikei (70zł). Jedna nóżka plastikowa ma wytrzymałość 125kg. Polecam też blaty z Ikea. Są najtrwalsze (długa gwarancja)
 9. No i właśnie o to chodzi. Dzwoni się i przyjedzie monter naprawi bądź wymieni. To jest ogromny plus dla Ikeii i żaden producent go nie przebije. Na kuchnie 25 lat gwarancji.
×
×
 • Utwórz nowe...