Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Marek_Jasnosz

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Marek_Jasnosz

 • Ranga
  Początkujący
 1. Czytałem, że wełnę mineralną, należy przed przyklejeniem zagruntować? Czy to prawda, a jeśli tak to czym?
 2. Zamierzam ocieplić fundament. Chcę go odkopać (budynek istniejący), na szer. ok. 25 cm i gł. ok. 1m i wypełnić kermazytem. Mam pytanie: czy to prawidłowy sposób i czy trzeba od strony ściany dawać jakąś folię oraz czy można na tym kłaść opaskę z kostki bet. czy też trzeba robić na tym jakąś wylewkę?
 3. Zamierzam montować kominek. Mam ochotę zrobić to w trochę nietypowy sposób. Otóż wkład chcę tradycyjnie obudować i rozprowadzić system DGP (już rozprowadziłem) a wylot spalin wprowadzić, nie od razu do komina a do kształtek ceram. w kształcie aby dodatkowo oddawały ciepło do pomieszczenia. Oczywiście całość obudować. Mam pytanie: czy pomysł jest do zrealizowania, a jeśli tak to jaka może być maks. długość tego kanału?
 4. Zamierzam ocieplić dom wełną mineralną, dać na to klej i siatkę a następnie przykleić płytki klinkierowe 8 mm. Słyszałem, że aby płytki nie oderwały się razem z siatką należy je kotwić. Mam pytanie: jakich kołków należy użyć oraz jaka jest technika ich mocowania - czy po przyklejaniu płyty i zatopieniu siatki należy w ten mokry klej wiercić i wbijać kołki czy może jest inna technika?
×
×
 • Utwórz nowe...