Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Justyna i Andrzej

Uczestnik
 • Posty

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Justyna i Andrzej

 1. Wejście do pokoju nad garażem będzie z klatki schodowej- my robimy schody z odpoczynkiem i z tego odpoczyku na lewo po schodkach do góry będzie wejście na poddasze a na prawo do góry do pomieszczenia nr 6. Z pomieszczenia nr 6 chcemy zrobić drugi salon. Budujemy Agatkę z garażem dwustanowiskowym w wersji C i schody do pomieszczenia nr 6 będą zajmowały część przestrzeni w garażu. Do garażu również przenieśliśmy kotłownię i tym sposobem powiększyliśmy łazienkę. Komin wentylacyjny w łazience wbudowany mamy w ścianie między domem a garażem. Nie pomyśleliśmy o wysokości drzwi z domu do garażu (wysz
 2. My obniżyliśmy garaż o 2 cegły i wejście do pomieszczenia nad garażem planujemy zrobić z klatki schodowej. Górę będziemy podnosić o 2 cegły. Majster mówi że będzie OK jak wyjdzie w praniu zobaczymy.
 3. Tak to wina aparatu. Niestety mój aparat robi słabe zdjęcia panoramiczne.
 4. [quote name='pabblo3' date='27.04.2010, 20:24 ' post='94686'] A oto moja agatka agatka pabblo3 ile wynosi odległość komina w kotłowni od tylnej ściany?? Czy ten komin to nie wyszedł w drzwiach na poddaszu??
 5. Proponuję wybrać projekt Dom w rododendronach. Jest podobny do Agatki i przejscie do pokoju nad garażem znajduje się właśnie ze schodów.
 6. A jak wygląda salon bez podcienia?? Czy mogę prosić o jakieś fotki??
 7. Możesz kotłownie powiększyć o łazienkę. Zrobić schody z odpoczynkiem a nie jak jest w projekcie zabiegowe i pod schodami wc a łazienkę zrobić tylko na górze. Możesz jeszcze zwrócić projekt w ciągu chyba 7 dni i zamówić z garażem. My zrobiliśmy sobie odwrotnie. Łazienkę powiększyliśmy o kotłownię. A kotłownie mamy w garażu (Agatka z dwustanowiskowym garażem. Wzieliśmy projekt z przesuniętą kotłownią by zrobić przejście do garażu.
 8. Witam My za adaptację z dwiema zmianami zapłaciliśmy 1300 zł. Pan architekt nawet sam zawiózł dokumenty do urzędu by oszczędzić nam czasu stania w gigantycznej kolejce.
 9. Chcieliśmy zacząć budowę w lipcu i do końca roku zamknąć w stanie surowym a tymczasem okażę się że fundamentów nie zalejemy bo ciągle opady i wszędzie mokro.
 10. Witam Czy mi się wydaje czy zrezygnowałeś ze spiżarki w kuchni??
 11. My za adaptacje zapłaciliśmy 1000 pln i za każdą zmianę po 150 pln. Mieliśmy trzy zmiany ale policzył nam dwie bo ta trzecia wynikała ze zmiany drugiej.
×
×
 • Utwórz nowe...