Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Justyna i Andrzej

Uczestnik
 • Posty

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Justyna i Andrzej

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl
 1. Wejście do pokoju nad garażem będzie z klatki schodowej- my robimy schody z odpoczynkiem i z tego odpoczyku na lewo po schodkach do góry będzie wejście na poddasze a na prawo do góry do pomieszczenia nr 6. Z pomieszczenia nr 6 chcemy zrobić drugi salon. Budujemy Agatkę z garażem dwustanowiskowym w wersji C i schody do pomieszczenia nr 6 będą zajmowały część przestrzeni w garażu. Do garażu również przenieśliśmy kotłownię i tym sposobem powiększyliśmy łazienkę. Komin wentylacyjny w łazience wbudowany mamy w ścianie między domem a garażem. Nie pomyśleliśmy o wysokości drzwi z domu do garażu (wysz
 2. My obniżyliśmy garaż o 2 cegły i wejście do pomieszczenia nad garażem planujemy zrobić z klatki schodowej. Górę będziemy podnosić o 2 cegły. Majster mówi że będzie OK jak wyjdzie w praniu zobaczymy.
 3. Tak to wina aparatu. Niestety mój aparat robi słabe zdjęcia panoramiczne.
 4. [quote name='pabblo3' date='27.04.2010, 20:24 ' post='94686'] A oto moja agatka agatka pabblo3 ile wynosi odległość komina w kotłowni od tylnej ściany?? Czy ten komin to nie wyszedł w drzwiach na poddaszu??
 5. Proponuję wybrać projekt Dom w rododendronach. Jest podobny do Agatki i przejscie do pokoju nad garażem znajduje się właśnie ze schodów.
 6. A jak wygląda salon bez podcienia?? Czy mogę prosić o jakieś fotki??
 7. Możesz kotłownie powiększyć o łazienkę. Zrobić schody z odpoczynkiem a nie jak jest w projekcie zabiegowe i pod schodami wc a łazienkę zrobić tylko na górze. Możesz jeszcze zwrócić projekt w ciągu chyba 7 dni i zamówić z garażem. My zrobiliśmy sobie odwrotnie. Łazienkę powiększyliśmy o kotłownię. A kotłownie mamy w garażu (Agatka z dwustanowiskowym garażem. Wzieliśmy projekt z przesuniętą kotłownią by zrobić przejście do garażu.
 8. Witam My za adaptację z dwiema zmianami zapłaciliśmy 1300 zł. Pan architekt nawet sam zawiózł dokumenty do urzędu by oszczędzić nam czasu stania w gigantycznej kolejce.
 9. Chcieliśmy zacząć budowę w lipcu i do końca roku zamknąć w stanie surowym a tymczasem okażę się że fundamentów nie zalejemy bo ciągle opady i wszędzie mokro.
 10. Witam Czy mi się wydaje czy zrezygnowałeś ze spiżarki w kuchni??
 11. My za adaptacje zapłaciliśmy 1000 pln i za każdą zmianę po 150 pln. Mieliśmy trzy zmiany ale policzył nam dwie bo ta trzecia wynikała ze zmiany drugiej.
 12. To czy zmiany musisz zgłosić podczas zakupu czy nie zależy jakie zmiany będziesz nanosił w projekcie. Jeśli te zmiany są wymienione w standardowej wersji zmian dołączonej do projektu to nie musisz zgłaszać, natomiast jeśli ich tam nie ma to zaznaczasz przy zamawianiu projektu dodatkowe na jakie chcesz pozwolenie od biura
×
×
 • Utwórz nowe...