Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

szafir65

Uczestnik
 • Posty

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O szafir65

 • Ranga
  Początkujący
 1. a zgłasza się do starostwa do jakiegoś działu? którego działu szukać?
 2. wysłałem emaila do firmy która produkuje okna- firma" DAKO" i której ekipa ( ekipa przedstawiciela handlowego) montowała mi okna z tymi listwami i tak mi odpisali : " Witam Jeśli chodzi o wątpliwości związane z listwą transportową to jest ona jak najbardziej w naszym systemie listwą podparepetową dodatkowo uszczelnioną więc montaż z jej wykorzystaniem jest jak najbardziej dopuszczalny.W pozostałych tematach dotyczących jakości montażu należy zwrócić się bezpośrednio do Firmy której zlecił Pan montaż." Czy to jest prawda czy fałsz ?
 3. a jak będę chciał wstawić w dachu okna ?
 4. Mam pytanie .kupiłem dom i zamierzam wymienić na nim dach oraz go ocieplić. Wymiana dachu będzie polegała jedynie na przekładce sterej blachy na nową . Czy obie te czynności podlegają zgłoszeniu i czy jest jaiś termin oczekiwania na dycyzję ? Są jakieś wymogi dotyczące tych czymmości i w ogóle jak odbywa się załatwienie tych zmian i gdzie ? dziekuję
 5. ale mówisz to jako firma montażowa czy jako zwykły użytkownik okien tak jak ja ? Bo fima która to montowała jak do nich zadzwoniłem to też tako powiedzieli a inny gość z innej firmy powiedział że będzie wiało i powinienem jak okna są na gwarancji je reklamować . I który mówi prawdę ?
 6. A czy jak zamontują okna z listwami to czy nie będzie tam wiało ?
 7. mam pytanie .chodzi mi o montaż moich okien przez firmę fachowców. wmontowali mi okna na listwach plastikowych które służą tylko chyba do przewożenia okien ? czy zrobili to tak jak powinno byc czy nie ?
 8. Mam problem z firmą która montowała mi drzwi zewnętrzne . Oni twierdzą że zawinił producent a producent że to błąd montażowy. Czy istnieje jakiś ekspert (niezależny rzeczoznawca ), który stwierdzi na piśmie i ja mu za to zapłacę , grze leży wina ?
 9. Widzę że na forum są sami specjaliści którzy swietnie sobie radzą nawet z trudnymi tematami ?
 10. Mam pewien problem. Moje drzwi zewnętrzne mają pewne niedociągnięcia które budziły moje wątpliwości dlatego je zareklamowałem. Kupiłem je powiedzmy w firmie X . Pan z firmy X przyjechał , obejrzał i stwierdził że on nie widzi ze swojej strony żadnych niedociągnięć natomiast chętnie mi podbije reklamację którą wysle do producenta. Tak też poczyniłem i tak czekam na reakcję producenta bite dwa miesiące. W końcu sam zareagowałem i wydzwaniam do firmy a ta nic sobie z tego nie robi . Może ktoś mi doradzi co w takim przypadku zrobić, kto za to odpowiada i czy nie jest to żenujące ?
 11. Myśle jednak że sprawa dotyczy bardziej szczelności, bo co można powiedzeć gdy z żoną zrobiliśmy taki test . żona o 18 wyszła na zewnątrz i świeciła latarką po obwodzie drzwi a ja wewnątrz widziałem w przedpokoju światło z tej latarki....Oczywiście nie są to bardzo bardzo duże prześwity ale są i powietrze mi nawiewa a ja palę w piecu jak oszalały. Ponadto gość z ekipy ustawiał mi je dwa razy i sam kazał mi je reklamowac gdyż nie chce się przyznać czy są to błędy montażowe czy wada drzwi. Myślę że to pierwsze, ale prosże mi powiedzieć jak mam je reklamować i udowodnić gościowi , że jest coś nie
 12. Mam pytanie dotyczace drzwi zewnętrznych. Chodzi o to czy jest to normalne , ze na drzwiach zewnętrznych metalowych od wewnątrz skrapla się woda oraz czuć jak przedostaje sie do wewnątzr powietrze. W przypadku mrozu na zewnątrz -5stopni mam na drzwiach na obwodzie( zwłaszcza na dwóch bokach w zdłuż), pasek jasnyu wilgotny. Rozmawiałem z gościem z firmy który mówi że nie można osiągnąc 100 % szczelności . Ale mi się wydaje ż e u mnie ta szczelność to chyba jest nieza duża. Dodam że gośc z firmy regulował drzwi dwa razy. Co mam zrobić jak wygląda reklamacja takich drzwi gdyż nie były one tanie -
×
×
 • Utwórz nowe...