Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

artur72

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez artur72

  1. Sauna musi być !!! Przypomniała mi się inna istotna zmiana - okno dachowe w łazience przy sypialni - zlokalizowane jest bardzo nieszczęśliwie, bo woda z kosza z dachu sunie prosto na okno. Wcześniej czy później coś będzie przeciekać.... Przełożyliśmy to okno na drugą stronę dachu - i jest dobrze.
  2. ja planuję to zostawić, jak jest. Za to nad garażem jedno z pomieszczeń to będzie "siłownia" - ze wzgledu na spady dachu pomieszczenie i tak jest mało praktyczne.... Chcemy też "zalepić" drzwi między gabinetem, a salonem pozostawiając tylko wejście od hall`u.
  3. Też zacząłem właśnie budowę.... jestem na etapie ścian fundamentowych. Co istotne - przy adaptacji projektu do warunków lokalnych mój "ambitny" konstruktor znalazł całe mnóstwo błędów w obliczeniach konstrukcyjnych. Głownie dotyczyły one dachu. Też mieliście ten problem ? na moją interwencję projektant z MG przerabiał konstrukcję i dosyłał mi zmienione rysunki, obliczenia... A jak macie podparte schody ? wg projektu, to one nie są podparte...... pozdr artur
×
×
  • Utwórz nowe...