Skocz do zawartości

Historia edycji

Cinek88

Cinek88

Dnia 23.02.2023 o 23:26, retrofood napisał:

 

Powiem Ci tak. Jak chcesz.

Ja to bym wszystko to wypieprzył i zrobił po swojemu i przez dziesięć lat byś tam tylko raz zaglądał, bo po pięciu latach należy przeprowadzić sprawdzenie kontrolne. Ale ja jestem pewien tego co robię i ode mnie dostałbyś moją gwarancję. Ale Twój elektryk chyba gwarancji nie daje skoro się boi. Ja się nie boję, bo jeśli instalacja jest dobrze zrobiona, to tam nic się nie ma prawa dziać i niczego na gwarancji nie tracę.  

No to zapraszam do mnie, zrobisz po swojemu ;)

 

Dzisiaj wyłączyłem wszystkie bezpieczniki i dorabiam gniazdka. Chciałem kabel skrócić i różnicowa odcięła prąd. Tak powinno być? I to przy cięciu kabla od skrzynki bo dalsze za gniazdkiem nic się nie działo.

Cinek88

Cinek88

Dnia 23.02.2023 o 23:26, retrofood napisał:

 

Powiem Ci tak. Jak chcesz.

Ja to bym wszystko to wypieprzył i zrobił po swojemu i przez dziesięć lat byś tam tylko raz zaglądał, bo po pięciu latach należy przeprowadzić sprawdzenie kontrolne. Ale ja jestem pewien tego co robię i ode mnie dostałbyś moją gwarancję. Ale Twój elektryk chyba gwarancji nie daje skoro się boi. Ja się nie boję, bo jeśli instalacja jest dobrze zrobiona, to tam nic się nie ma prawa dziać i niczego na gwarancji nie tracę.  

No to zapraszam do mnie, zrobisz po swojemu ;)

 

Dzisiaj wyłączyłem wszystkie bezpieczniki i dorabiam gniazdka. Chciałem kabel skrócić i różnicowa oddziela prąd. Tak powinno być? I to przy cięciu kabla od skrzynki bo dalsze za gniazdkiem nic się nie działo.

Cinek88

Cinek88

Dnia 23.02.2023 o 23:26, retrofood napisał:

 

Powiem Ci tak. Jak chcesz.

Ja to bym wszystko to wypieprzył i zrobił po swojemu i przez dziesięć lat byś tam tylko raz zaglądał, bo po pięciu latach należy przeprowadzić sprawdzenie kontrolne. Ale ja jestem pewien tego co robię i ode mnie dostałbyś moją gwarancję. Ale Twój elektryk chyba gwarancji nie daje skoro się boi. Ja się nie boję, bo jeśli instalacja jest dobrze zrobiona, to tam nic się nie ma prawa dziać i niczego na gwarancji nie tracę.  

No to zapraszam do mnie, zrobisz po swojemu ;)

 

Dzisiaj wyłączyłem wszystkie bezpieczniki i dorabiam gniazdka. Chciałem kabel skrócić i różnicowa oddziela prąd. Tak powinno być? 

×
×
  • Utwórz nowe...