Skocz do zawartości

addatelier - profesjonalne projektowanie wnętrz


Recommended Posts

addatelier – Agnieszka Dąbrowska Design Atelier jest studiem , które podejmie się dla Państwa zaprojektowania wnętrz.

Oferujemy:

- projekty wnętrz mieszkalnych (zarówno tych dużych jak i małych)
- projekty pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych (np. kuchni, łazienek)
- wnętrz biurowych, reprezentacyjnych, sal konferencyjnych
- projekty wnętrz użyteczności publicznej (wnętrz sklepów, salonów sprzedaży i innych obiektów handlowych)
- wnętrz hoteli, restauracji, galerii
- konsultacje z zakresu projektowania i wystroju wnętrz

Nasze projekty dla lepszego zobrazowania popieramy fotorealistycznymi
wizualizacjami komputerowymi.

Szanując Państwa czas i finanse dołożymy wszelkich starań, aby wykonana przez nas praca zdobyła Państwa pełne uznanie.


Do usłyszenia i zobaczenia
Agnieszka Dąbrowska

www.addatelier.pl
Brak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ściany smarowane masą reaktywną Remmersa. Po wycięciu otworu np 70mm mam zamiar wbetonować rurę przepustową 50mm na masę PCC lub jakis beton z włóknami (żeby uniknąć skurczów czy pęknięcia wynikających z pracy takiego przepustu pod naciskiem gruntu bo jak pisałem mam zamiar wypuścić go na ok 50 cm od ściany. W miejscu łączenia ze ścianą zrobię jakąś fasetke tez z tej masy PCC i zasmaruje z naddatkiem na przepust masą Remmersa. Pewnie z użyciem siatki czy taśmy elastycznej. Ta guma jako uszczelka wyglada ok tylko zastanawiam sie czy pod naciskiem gruntu nie odkształci się i czy nie lepiej by było sztywne redukcje zastosować jak ta?   Wiem że jest mimosrodowa ale przecież mogę zapianwać od wnętrza domu żeby pianka rowno wypełniła przepust. Zreszta pianka i tak nie zadziała jako izolacja przeciwwodna tylko bardziej jako amortyzatory rury PE40 tudzież cieplne zabezpieczenie.  A czy taka rura PE40 musi być jakas mocniejsza do domu, czy występują jakieś wersje na ciśnienia panujące w wodociągach domowych? Jak dobrać taka rure?
    • Dlatego pisałem o przykryciu styroduru (XPS) folią EPDM lub grubą folią fundamentową oraz o ukształtowaniu spadku od drzwi tarasowych na zewnątrz. Ten pas folii ma być szeroki, 30 cm od drzwi to minimum. Oczywiście, cała płyta tarasu też musi mieć ukształtowany spadek od budynku na zewnątrz. Wtedy problemu z wodą nie będzie.
    • Jeżeli wytniemy styropian to woda może zacząć wnikać pomiędzy izolację cieplna i ścianę nośna piwnicy. Ponowne dobre uszczelnienie takiego miejsca wcale nie będzie łatwe.  Ciężko doradzać coś konkretnego przy tylu niewiadomych. Bo nie wiemy jak i czym izolowana jest (lub dopiero ma być) ta piwnica, nie wiemy na ile występuje tam napór wód gruntowych, co ma być docelowo w piwnicy.  Pytałem czy piwnica będzie ogrzewana, bo jeżeli tak, to zrobienie izolacji cieplnej podłogi ma sens. Jeżeli zaś nie będzie w niej ogrzewania to lepiej nie układać izolacji cieplnej na podłodze. Wtedy pewna ilość ciepła z gruntu będzie przenikać do piwnicy, utrzymując tam zawsze dodatnią temperaturę. Tu ma jeszcze znaczenie, czy strop nad piwnicą będzie izolowany cieplnie. Przy braku izolacji ciepło z wyższej kondygnacji i tak będzie nieco ogrzewać piwnicę.
    • Ja za to polecam sklep z odzieżą roboczą oraz bardzo dobrym wyborem butów roboczych https://bhpodziez.pl/ -> szzczerze polecam buty polskiego producenta PPO, którego buty ten sklep internetowy ma w najlepszej cenie, jaką znajdziecie w internecie.  Polecam sprawdzić trzewiki robocze, które posłużą naprawdę długi czas, niezależnie czy pracujecie na budowie czy w fabryce: https://bhpodziez.pl/obuwie-robocze/trzewiki-robocze/ 
    • W trakcie poszukiwań systemu rynnowego do mojego domu zwróciłam uwagę na system Niagara Kwadratowa. Jakie korzyści przemawiają za wyborem tego systemu w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami? Jakie główne różnice można zauważyć między systemem Niagara Kwadratowa a standardowymi systemami rynnowymi? Chciałabym również dowiedzieć się więcej na temat montażu tego systemu. Czy montaż jest bardziej czasochłonny i skomplikowany w porównaniu do standardowych systemów rynnowych? Jakie są różnice w możliwościach montażu w różnych konfiguracjach architektonicznych?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...