Skocz do zawartości

ilona i daniel

Uczestnik
 • Posty

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ilona i daniel

 1. Witam, my mieszkamy w Agatce już dwa lata, domek mamy w okolicach Łańcuta , jeśli potrzebujecie jakiejś rady to służymy pomocą. Pozdrawiam serdecznie:-)
 2. my na 100 % kasę dostaliśmy z gminy nie z wodociągów, podanie i faktury składalismy do wójta, bo to chyba oni dostają pieniądze z Unii.
 3. Witaj, dawno się nie odzywałam, ale od października mieszkamy już w swojej Agatce. Co do wody i kanalizy to dowiedz się dokładnie jak to jest w Twojej gminie, my też ciągneliśmy spory kawałek jednak za wszystkie materiały na podstawie faktur oddała nam gmina, co do kanalizy to ma obowiązek zapłacic aż do pierwszej studzienki na Twojej posesji, woda to dobra wola. Pozdrawiam, ilona
 4. oczywiście, że odwiedza. Jesteśmy w trakcie tynków wewnętrznych a potem zewnętrznych.
 5. co do ścian i dachu to istotne jest z czego budowaliście, jeśli to porotherm np.44 to już nie potrzebujecie docieplenia ścian.
 6. zwiększyliśmy o wysokość jednego pustaka
 7. a to nasza Agatka http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p...pcja=realizacje Mamy już ścianki działowe,w tej chwili działa elektryk a po nim od razu wchodzą na tynki wewn.
 8. mamy pytanie do agatkowiczów - ile zapłaciliście za robociznę za prąd,kanalizację,wodę i c.o. może byc bez materiałów.bardzo dziekujemy za ew.odpowiedzi.
 9. Witam, jesteśmy z okolic Rzeszowa, budowę Agatki rozpoczęliśmy na przełomie wrzesnia i października. obecnie mamy skończony dach, powstawiane okna dachowe. Jeśli kogoś coś więcej interesuje to chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem lub fotkami. A to nasz domek http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&a...pcja=realizacje
×
×
 • Utwórz nowe...