Dachówka ceramiczna SIMPLA CREATON która do mnie trafiła ma krzywą dolną krawędź od 3mm-15mm. To powoduje, że dachówki wyglądają jak łódki a miała być płaska. Dach ma 400m2.
Przed zakupem Creaton, że ma najwyższą jakość.
Po zakupie przedstawiciel z firmy Creaton, że to ceramika może być krzywa. Wedle ich kilka sztuk jest krzywych. Powołują się na polską normę w której do 5mm może być krzywizny w dachówce. W formie rekompensaty mogą dać 1 paletę. Oglądałem wczoraj Brassa na dachu i nie była krzywa. Creaton nie ma żadnej jakości.
Kolejna sprawa Creaton nie foliuje i nie etykietuje żadnej palety. Na jednej palecie znajdują się dachówki z dwóch dni produkcyjnych co pokazuje, że dachówki były przebierane. Brak etykiet nie pozwala żeby zweryfikować numery partii.
Zrobiłem błąd wybierając Creatona i ten post to przestroga żeby nie kupować Creatona.