Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

moog

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez moog

 1. moog

  Szybki remont

  Super to chciałem usłyszeć, bo to w sumie był jak dla mnie największy problem do ogarnięcia. Dziękuje za wskazówki. Mam całą wizję gdzie co będzie rozmieszczone. Na prospekcie zaznaczone są, w których miejscach umiejscowione są pojedyncze gniazda wtykowe dla lodówki, zmywarki i okapu i według tego mam też projekt kuchni. Czy jest tam doprowadzona woda i jak to wszystko wygląda to faktycznie bez zobaczenia jak to wygląda w realu się nie obejdzie.
 2. moog

  Szybki remont

  Na prospektach od dewelopera pokazane jest rozmieszczenie instalacji elektrycznej, ale kanalizacyjnej już nie.Muszę zapytać o plan. Dopiero tak za ok miesiąc będzie można wejść na budowe zobaczyć jak to wszystko wygląda i ewentualnie podpytać co do zmian. Perspektywa spania na materacu w „gołym” mieszkaniu zupełnie mnie nie przeraża. Takie rzeczy jak pranie czy prysznic dam rade ogarnąć, ale WC to już trochę problem, chyba że będe latał na najbliższą stacje benzynową. Jak by tak dało rade zamontować najzwyklejszy WC i ewentualnie jakiś kran to z resztą rzeczy sobie poradze.
 3. moog

  Szybki remont

  Mieszkanie stan deweloperski na podłodze szlichta betonowa, ściany tynki gipsowe malowane na biało w łazience cementowo-wapienne. Nie zamierzam ani wyburzać, ani stawiać czy przestawiać wszystko tak jak w projekcie od dewelopera. W mieszkaniu będę mieszkał tylko ja a możliwości przetrwania mam bardzo duże. Wszystko będzie lepsze od tego jak teraz mieszkam. Pisałem o podłodze i kuchni w pierwszej kolejności, bo to można wymierzyć i zamówić ekipe na dany termin w jeden dzień. Remont łazienki najdłużej trwa i do tego generuje największe koszty. Nie wiem też, w jakim będzie stanie. Rury od wody i
 4. moog

  Szybki remont

  Czyli nie pchać się tą drogą i zrobić to zgodnie ze sztuką i zacząć remont od łazienki. Krótko mówiąc, ten mój plan przysporzyłby mi więcej strat niż pożytku. Tak coś czułem, że to ryzykowny pomysł, ale wolałem się upewnić. Bardzo dziękuje za wasze rady.
 5. Witam. Proszę o rade czy tak jak myśle ma sens? W przyszłym roku odbieram mieszkanie od dewelopera i chciałbym jak najszybciej się do niego wprowadzić. Plan mam taki, że po odbiorze mieszkania wchodzi ekipa i kładzie Deskę w całym mieszkaniu oprócz łazienki a po niej następna, która montuje kuchnie. I teraz nie wiem, czy tak sie da, ale chciałbym zamontować tymczasowy najtańszy WC wolnostojący. Po tym wszystkim kupuje materac, wprowadzam się i wykańczam reszte mieszkania. Czy taka kolejność w praktyce ma racje bytu?
×
×
 • Utwórz nowe...